mieszkanie na sprzedaż
27 kwi 2024

Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

woj. Śląskie pow. Chorzów gm. Chorzów
Dodane 2 lata temu, Sobota, 27 kwiecień 2024 23:20
572 425 zł 65 m2
572 425 zł 65 m2 8 807 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 65 m2
Cena za metr 8 807 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 2
ID oferty K36544584

Opis

NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami

Zapraszam do obejrzenia mieszkania!

W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem!

Świetna lokalizacja w Centrum Chorzowa

** tylko 7 km do Centrum Katowic
w najbliższym sąsiedztwie znajdują się: szkoła podstawowa, przychodnia., fryzjer, drukarnia, ośrodek sportu , kawiarnie ,restauracje, kościół
Park Redena (6 minut spacerem)
Park Śląski w Chorzowie (10 minut spacerem)
250m - Przystanek autobusowy (1 minuta spacerem) linie: 74, 190, 663, 664, 922, 974
Przystanek tramwajowy (10 minut spacerem)
Lidl (5 minut spacerem)
Silesia City Center, Cinema City (12 minut samochodem)
szybki dojazd do Trasy Średnicowej, Autostrady A4)
1,8 KM do Stacji Kolejowej Chorzów Miasto ( przy placu Dworcowym )

Budynek o podwyższonym standardzie:

Komórki lokatorskie
Cichobieżne windy bezpośrednio z hali garażowej
teren ogrodzony
Możliwość zakupu miejsca naziemnego lub w hali garażowej
Możliwość wyboru mieszkania z widokiem na otwarta przestrzeń
Duże odległości między budynkami, dzięki czemu nie zaglądamy sąsiadom w okna
dużo terenów zielonych w okolicy.
Plac zabaw dla najmłodszych

Dodatkowe informacje:

pełna własność gruntu brak dodatkowych kosztów wynikających z przekształcenia użytkowania wieczystego na własność gruntu.
Ogrzewanie z sieci miejskiej
Niskie koszty eksploatacyjne. Czynsz ok 7-8 zł za m2 . W czynszu mamy zawarte zaliczki na ciepłą, zimną wodę ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych administracja. Prąd płaty dodatkowo według zużycia.