• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chorzów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z tarasem Chorzów

(14)
  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum
    1 / 4
    3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum

    Chorzów

    • 461 823 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum
    1 / 6
    Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum

    Chorzów

    • 369 616 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE DO ODBIORU. W o...

  • 4 pokoje,  Rządowy Kredyt Mieszkaniowy
    1 / 5
    4 pokoje, Rządowy Kredyt Mieszkaniowy

    Chorzów

    • 573 382 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 590 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 525 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52
    1 / 9
    2 pokoje, taras, miejsce postojowe, Kępowa 52

    Katowice

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ulicy Kępowej 52 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 48 m2. Parter z tarasem...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa
    1 / 5
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa

    Katowice

    • 522 181 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów

    Katowice

    • 415 719 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 561 256 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice, Barcelońska
    Mieszkanie Katowice, Barcelońska

    Katowice

    • 917 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowy i bezpieczny apartament z tarasem Katowice, Piotrowice, ul. Barcelońska Na sprzedaż apartament o powierzchni 95 m, zaprojektowany z naciskiem na codzienny komfort i pocz...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek
    1 / 4
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek

    Katowice

    • 518 126 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro