• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zakopane
  • Błędowo
  • Międzyrzecze Dolne
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czarna Góra

(3)
  • Widokowy dom w Czarnej Górze
    1 / 16
    Widokowy dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 999 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turysty...

  • Dom w Czarnej Górze
    Dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 049 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZARNA GÓRA. Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblem...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Czarna Góra

    • 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 2 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 14 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska. Budynek posiada 30 pokoi Powierzchnia całkowita 1317 m2 Standard bdb 3-4* Rok bu...

  • 1 / 3
    Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 2 450 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Przestronn...

  • Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska
    Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 220 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI . CZTERY DOMY CAŁOROCZNE NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. KAŻDY DOM O POWIERZCHNI 70 M KW . OBECNIE W RÓŻNYM STOPNIU REALIZACJ...

  • Budynek mieszkalno-usługowy
    Budynek mieszkalno-usługowy

    Bukowina Tatrzańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUKOWINA TATRZAŃSKA. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 270 m2. Położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Lokalizacja korzystna ze względu na teren z...

  • Biznes w górach | 3 domy | Bukowina
    1 / 15
    Biznes w górach | 3 domy | Bukowina

    Bukowina Tatrzańska

    • 3 825 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 18 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ INWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALA Na sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonuj...