• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zaskale

(1)
  • Działka z WZ w Zaskale
    1 / 11
    Działka z WZ w Zaskale

    Zaskale

    • 180 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY W ZASKALE Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m² Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami zabudow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka budowlana w Szaflarach
    1 / 4
    Dzialka budowlana w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 22ar w Szaflarach z widokiem na Tatry, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku...

  • 1 / 3
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Szaflarach z widokiem na część Tatr, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednoro...

  • Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Działka budowlana
    1 / 14
    Działka budowlana

    Szaflary

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA BUDOWLANA SZAFLARY – WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA KOMUNIKACJA | 1100 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie...