• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krościenko
  • Namysłów
  • Łużna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ludźmierz

(2)
  • Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • Sprzedam dom

    Ludźmierz

    • 680 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Ludzmierz dom do częściowego remontu na działce oprócz domu dwa garaże działka ogrodzona nowy plot tuje Dzewka do domu podłączona kanalizacja gaz doja...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Nowy Targ

    • 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Nowym Targu w pięknej malowniczej okolicy. Więcej informacji pod nr tel. : [tel].

  • Sprzedam mieszkanie 35m2 w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 385 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2. W skład mieszkania wchodzi: -przedpokój, -salon, -łazienka, -kuchnia z jadalnią -przynależna piwnica -komórka lokatorska Mieszka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Targ » ul. Nadmłynówka

    • 3 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Do sprzedania kamienica w centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania piętrowa kamienica z budynkiem usytuowanym w podwórzu w Nowym Targu przy ulicy Długiej, o powierzchni ok. 200mkw, na działce 0,244ar. Elewacja od ulicy i jedna ściana...

  • Mieszkanie 50 m² po Remoncie na Parterze – Osiedle Bór

    Nowy Targ

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze o powierzchni 50 m², po generalnym remoncie, o wysokim standardzie. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni...

  • Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej z komórką lokatorską o łącznej pow. 61mkw. w tym: mieszkanie o powierzchni 50,5mkw. w cenie 735000, komórka...

  • Apartament w Centrum Nowego Targu
    1 / 5
    Apartament w Centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 855 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament mieszkalny dwupoziomowy o pow. użytkowej 95,32 m2 Poziom pierwszy składa się z otwartej przestrzeni o pow. 42m2 łączącej kuchnię z salonem i łazienki o pow 3,5m2 . Pozi...

  • Centrum Nowego Targu
    Centrum Nowego Targu

    Nowy Targ

    • 855 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Od czerwca do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Od czerwca do wynajęcia mieszkanie 35 mkw. w Nowym Targu na 4 piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka( kuchenka gazowa, pralka i lodówka). Pokoje nieumeblowane. Do podanego odstępnego...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 16
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA !! Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej o powierzchni 48mkw., z balkonem. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. IV piętro z windą. M...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie w domu z osobnym wejściem w Nowym Targu, o powierzchni 102mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba. Mieszkanie umeblowane z dostępem do ogro...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu na os. Kowaniec

    Nowy Targ

    • 3 300 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Nowy Targ

    • 780 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Nowy Targ

    • 1 978 851 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 11 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu os. Bór

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od czerwca mieszkanie w Nowym Targu na os. Bór, o powierzchni 48mkw. na III piętrze, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie wyposażone. Do podanej ceny odstępnego doc...

  • Mieszkanie dla singla lub pary - Nowy Targ ul. Szaflarska
    1 / 11
    Mieszkanie dla singla lub pary - Nowy Targ ul. Szaflarska

    Nowy Targ

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 146 , przy „Delikatesach Pan Steskal” na 4 piętrze, z balkonem oraz piwnicą. Blok posiada windę i miejsca parkingowe dla...

  • Do wynajęcia mieszkanie - Nowy Targ
    1 / 16
    Do wynajęcia mieszkanie - Nowy Targ

    Nowy Targ

    • 2 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie – Nowy Targ. Posiadam do wynajęcia duże i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 100m2 w domu jednorodzinnym, z osobnym wejściem. Mieszkanie składa się z...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 7
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Idealna przestrzeń na Twój biznes z parkingiem
    1 / 7
    Idealna przestrzeń na Twój biznes z parkingiem

    Lasek

    • 13 504 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronne lokale biurowo-usługowe o łącznej powierzchni 640 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w miejscowości Lasek, zaledwie około 2 km od trasy łączące...

  • Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 11
    Luksusowe mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 750 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE 44,25 m² – NOWY TARG | POLANA SZAFLARSKA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA KOMFORT, STYL I LOKALIZACJA W JEDNYM Na sprzedaż NOWOCZESNE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE W NOWYM TAR...

  • DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121
    1 / 16
    DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121

    Morawczyna

    • 1 499 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA | PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGU Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy No...

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Długopole

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mogę wynająć mieszkanie w domu wolnostojącym, 65 m2, taras z balkonem oraz podwórko

  • Do sprzedania budynek mieszkalny w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 350 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania budynek mieszkalny położony na osiedlu Rekuckiego w Nowym Targu o powierzchni użytkowej 162mkw, na działce 0,334ar. Przyłączona woda, prąd, gaz , kanalizacja. W bud...

  • Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 585 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w Nowym Targu o powierzchni 52mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, I piętro. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruch...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie (pokoje nieumeblowane) o powierzchni 60mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do poda...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu
    1 / 8
    Do wynajęcia mieszkanie w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie (pokoje nieumeblowane) o powierzchni 60mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Do podan...

  • Działka z WZ w Zaskale
    1 / 11
    Działka z WZ w Zaskale

    Zaskale

    • 180 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY W ZASKALE Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m² Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami zabudow...

  • Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia
    1 / 10
    Mieszkanie 53 m – Nowy Targ, Al. 1000-lecia

    Nowy Targ

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 53 m² | 3 POKOJE DO REMONTU | ALEJE 1000-LECIA NOWY TARG Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia. Nieruchomość...

  • Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej
    1 / 9
    Do sprzedania mieszkanie na Polanie Szaflarskiej

    Nowy Targ

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro