• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Zaskale

(1)
  • Działka z WZ w Zaskale
    1 / 11
    Działka z WZ w Zaskale

    Zaskale

    • 180 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY W ZASKALE Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m² Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami zabudow...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka budowlana w Szaflarach
    1 / 4
    Dzialka budowlana w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 22ar w Szaflarach z widokiem na Tatry, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku...

  • Do sprzedania działka komercyjna w Nowym Targu
    Do sprzedania działka komercyjna w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka w Nowym Targu o powierzchni 34ar o wymiarach szer. 11-12m, długość 300m,wg planu zagospodarowania przestrzennego położona w terenach usług komercyjnych, w pob...

  • 1 / 3
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 400 000 zł cena
    • 2 221 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Szaflarach z widokiem na część Tatr, Gorce, szerokość ok. 20m, teren płaski, dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednoro...

  • Działka komercyjna w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 432 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w Nowym Targu o powierzchni 34ar o wymiarach szer. 11-12m, długość 300m, wg planu zagospodarowania przestrzennego położona w terenach usług komercyjnych, w po...

  • Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec różne wielkości

    Biały Dunajec

    • 1 777 777 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 1 601 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec. 7 km od Zakopanego, blisko do Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Szaflary... Jest kilka działek o różnych pow...

  • 1 / 3
    Działka Stare Bystre

    Stare Bystre

    • 260 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana - Stare Bystre MPZP - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno - usługowe. Media: prąd, gaz Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w malowniczy...

  • Działka Stare Bystre

    Stare Bystre

    • 1 234 000 zł cena
    • 4 936 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka budowlana - Czarny Dunajec. MPZP - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno-usługowe Do sprzedania atrakcyjna pod względem inwestycyjnym działka budowlana zlokal...

  • Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Nowy Targ

    • 50 000 zł cena
    • 4 306 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna 43 ary położoną w Morawczynie o numerze ewidencyjnym 1854,działka jest poza mpzp, nieruchomość nie posiada prawnie uregulowanego dojazdu. Nabywca powinien uz...

  • Działka w Nowym Targu Podmieścisko

    Nowy Targ

    • 290 000 zł cena
    • 1 462 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni14,62ar, szerokości około 10m położona w Nowym Targu Podmieścisko, dojazd drogą polną. Wg planu zagospodarowania przestrzennego część działki (ok.9ar) położon...

  • Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!
    1 / 2
    Działka widokowa, niedaleko basenów termalnych!

    Bańska Niżna

    • 2 490 000 zł cena
    • 19 721 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA WIDOKOWA BLISKO TERM – BAŃSKA NIŻNA | 1,97 HA | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY UNIKALNA LOKALIZACJA POD INWESTYCJĘ TURYSTYCZNĄ – 2 KM OD TERM Na sprzedaż WYJĄTKOWA DZIAŁKA WIDOKOWA...

  • Działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 8
    Działka budowlana w spokojnej okolicy

    Bańska Niżna

    • 195 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr ewid. 5535/11 i 5563/4. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Prąd na działkach sąsiednich. WZ - w trakcie realizacji (etap końcowy). Spokojna okolica, brak ciasne...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...

  • Na sprzedaż działka budowlano-rolna
    1 / 8
    Na sprzedaż działka budowlano-rolna

    Stare Bystre

    • 479 000 zł cena
    • 16 328 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki w miejscowości Stare Bystre, gm. Czarny Dunajec. Łączna powierzchnia 1,6328 ha Działki nr 1034/2, 1036/2, 1036/3, 1039/2, 1044/1, 1046/2, 1050/2 działki położ...

  • Działka u stóp Tatr – widok na marzenia
    1 / 15
    Działka u stóp Tatr – widok na marzenia

    Nowy Targ

    • 340 000 zł cena
    • 634 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o domu z widokiem na góry, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta łączy w sobie oba te światy. Prezentujemy wyjątkową działkę w stolicy Podhala – Nowym Targu,...

  • Sierockie - działka z widokiem na Tatry
    1 / 5
    Sierockie - działka z widokiem na Tatry

    Sierockie

    • 750 000 zł cena
    • 1 853 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Heleny Stopki osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż...

  • Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału
    1 / 6
    Nieruchomość gruntowa - doskonała lokata kapitału

    Bańska Wyżna

    • 99 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI - Powierzchnia: 986m2 - Numer ewidencyjny: 1829/17 - Kształt: prostokąt - Wymiary orientacyjne: ok. 25m x 34m - Ukształtowanie terenu: lekkie nachylenie -...

  • Działka w Szaflarach
    1 / 8
    Działka w Szaflarach

    Szaflary

    • 187 000 zł cena
    • 3 753 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA ROLNA – SZAFLARY | 3753 m² | BEZ DOJAZDU GRUNT Z POTENCJAŁEM – IDEALNY NA INWESTYCJĘ LUB LOKATĘ KAPITAŁU Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary, w regi...

  • Duża działka budowlana z pozwoleniem na budowę .
    1 / 11
    Duża działka budowlana z pozwoleniem na budowę .

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 3 289 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow: 3289m2 położona w Nowym Targu przy ul. Partyzantów na której można wybudować 4 budynki bliźniacze mieszkalne jednorodzinne /uzyskano pozwolenie na budowę/...

  • Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku
    1 / 12
    Działka leśna 4209 m² w Ostrowsku

    Ostrowsko

    • 42 000 zł cena
    • 4 209 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4209 m², oznaczona numerem ewidencyjnym 2920/5, położona w malowniczej miejscowości Ostrowsko, w gminie Nowy Targ. To doskonała propozycja...

  • Działka budowlana w Starem Bystrem
    1 / 16
    Działka budowlana w Starem Bystrem

    Stare Bystre

    • 198 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Starem Bystrem! I działka: nr ew. 1282/11 o pow.: 721 m2, II działka: nr ew. 1282/12 o pow.: 733 m2 III działka: nr ew. 1282/9 o pow. 793 m2 -...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka
    1 / 16
    Działka budowlana w Czerwiennem ul. Kubirówka

    Czerwienne

    • 379 900 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1134 m² – Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m², położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul....

  • DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC
    1 / 9
    DZIAŁKI ROLNE DZIAŁ | CZARNY DUNAJEC

    Dział

    • 119 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NA SPRZEDAŻ 10 DZIAŁEK ROLNYCH W MIEJSCOWOŚCI DZIAŁ, GM. CZARNY DUNAJEC ŁĄCZNA POWIERZCHNIA DZIAŁEK: 1,3393 ha (13393 m2) NR DZIAŁKI - POWIERZCHNIA - KLASOUŻYTEK - OZNACZENIE W...

  • DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW
    1 / 16
    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE – GRONKÓW

    Gronków

    • 499 000 zł cena
    • 16 493 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI ROLNO-BUDOWLANE 1,65 HA – GRONKÓW | PODHALE | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY DUŻA NIERUCHOMOŚĆ Z CZĘŚCIĄ BUDOWLANĄ – IDEALNA POD ZABUDOWĘ I INWESTYCJĘ Na sprzedaż ZESPÓŁ DZIAŁEK RO...

  • Działka budowlana w Nowym Targu z pozwoleniem na budowę.
    1 / 8
    Działka budowlana w Nowym Targu z pozwoleniem na budowę.

    Nowy Targ

    • 895 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 298 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow: 3289m w Nowym Targu przy ul. Partyzantów,na której można wybudować: -4 budynki bliźniacze, mieszkalne, - jednorodzinne (akutualnie uzyskano pozwolenie na...

  • Działka budowlana
    1 / 14
    Działka budowlana

    Szaflary

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     DZIAŁKA BUDOWLANA SZAFLARY – WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA KOMUNIKACJA | 1100 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Szaflary (powiat nowotarski, woj. małopolskie...

  • Działka budowlana w Szaflarach Bór
    1 / 13
    Działka budowlana w Szaflarach Bór

    Bór

    • 356 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY – SZAFLARY, BÓR | 1132 m² | PODHALE IDEALNE MIEJSCE NA DOM W GÓRACH LUB INWESTYCJĘ – SPOKÓJ, WIDOKI I DOSKONAŁA LOKALIZACJA Na sprzedaż dzia...