działka na sprzedaż
27 mar 2025

Działka Stare Bystre

woj. Małopolskie pow. nowotarski gm. nowotarski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 27 marzec 2025 10:30
1 234 000 zł 4 936 m2
1 234 000 zł 4 936 m2 250 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 936 m2
Cena za metr 250 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37066827

Opis

Inwestycyjna działka budowlana - Czarny Dunajec.

MPZP - 13.MNU 2.6 - tereny mieszkalno-usługowe

Do sprzedania atrakcyjna pod względem inwestycyjnym działka budowlana zlokalizowana w Starem Bystrym obok Czarnego Dunajca. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej gminnej z dwóch stron działki.
Doskonałe miejsce pod budowę zakładu produkcyjnego, hali magazynowej, domków z bali lub supermarketu. Dojazd dogodny, teren płaski.

Media: Prąd, gaz.

Uwaga: Jest możliwość zwiększenia areału o 1041m2 za dodalkowe 300 000zł. Wówczas szerokość działki ok 54m2.

Cena do negocjacji!!!

WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE WIZYTY!!!

Więcej informacji pod nr. tel. Pokaż numer telefonu lub na stronie biura: www.michalik.nieruchomosci.pl

Agent prowadzący: Maria Michalik

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 122
  • Data aktualizacji: 2026-04-15
  • ID ogłoszenia: K37066827
  • Źródło: Michalik Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Stare Bystre, cena: od 1 048 900 do 1 419 100 zł, powierzchnia: od 4196 do 5677 m2
MN
Michalik Nieruchomości Biuro nieruchomości · 23 ogłoszeń

Michalik Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika