• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łysokanie
  • Odolanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Komorniki

(1)
  • Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska
    1 / 10
    Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska

    Komorniki

    • 207 500 zł cena
    • 2 508 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 2508 m² | WIDOK NA GÓRY KOMORNIKI | RACIECHOWICE | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2508 m², położona w malownicze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane w miejscowości Gdów powiat Wielicki

    Gdów

    • 510 000 zł cena
    • 3 985 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 dzialki: Ogolem 0. 3985 ha: 449/7 – pow. 0.1161 ha (1 161 m²) – w całości budowlana 449/8 – pow. 0.2824 ha (2 824 m²) – budowlano – rolna Cena: 150 zł za m² - do negocjacj...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rudnik

    • 400 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiśniowa

    • 980 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 3 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Pogorzany

    • 325 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o pow. 22a położona w okolicy ul. Wygon. Dojazd do posesji drogą utwardzoną oraz ostatni fragment polną. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zręczyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka zalesiona w Zagórzanach koło
    1 / 8
    Działka zalesiona w Zagórzanach koło

    Zagórzany

    • 165 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam zalesioną w Zagórzanach gm. Gdów o pow. 1,65ha. Dojazd do działki drogą gminną nieutwardzoną.

  • Działka budowlana w Zagórzanach
    1 / 2
    Działka budowlana w Zagórzanach

    Zagórzany

    • 220 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 21 ar. Dobra lokalizacja z ładnym widokiem.

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura
    1 / 6
    Działka rolna przy lesie-cisza, spokój,sama natura

    Skrzynka

    • 60 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 46 arów położoną w Skrzynce k/Dobczyc w odległości 2 km w miejscu gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury...

  • Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem
    1 / 5
    Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem

    Wiśniowa

    • 99 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego z...

  • Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc
    Sprzedam 20 ar, Stadniki koło Dobczyc

    Stadniki

    • 140 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ładną i zadbaną działkę. Działka posiada drogę dojazdową, częściowo gminną. Zdrowe i czyste powietrze. Na miejscu sklepy, szkoła, kościół. Miejscowość położona 3 km od Dob...

  • Działka rolna Sadek gm. Jodłownik
    1 / 11
    Działka rolna Sadek gm. Jodłownik

    Sadek

    • 150 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż działka rolna 50 arów - Sadek, gm. Jodłownik (teren RM - zabudowa zagrodowa) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną położoną w malowni...

  • Działka rolna Sadek gm. Jodłownik
    1 / 10
    Działka rolna Sadek gm. Jodłownik

    Sadek

    • 190 000 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | 1,56 ha z częścią pod zabudowę zagrodową - Sadek, gm. Jodłownik Mamy przyjemność przedstawić Państwu kształtną działkę rolną o powierzchni 15 600 m² (1,56 ha) , położoną...

  • Działka budowlana Zasań gm. Myślenice
    1 / 7
    Działka budowlana Zasań gm. Myślenice

    Zasań

    • 220 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice. Z całkowitej...

  • Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce
    1 / 14
    Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce

    Stadniki

    • 210 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2013 m² MPZP – 5MNU | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI STADNIKI | GM. DOBCZYCE SPOKOJNA OKOLICA | ŚWIETNA KOMUNIKACJA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchn...

  • Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Dom Niezdów gm. Dobczyce
    1 / 15
    Dom Niezdów gm. Dobczyce

    Niezdów

    • 1 080 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej...

  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Wynajem domu
    1 / 12
    Wynajem domu

    Kędzierzynka

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam, wynajmę piętro domu jednorodzinnego, lokalizacja Kędzierzynka okolice Gdowa,Dobczyc.Powierzchnia użytkowa 70 m, dwa pokoje z kuchnią, łazienka .Miejsce postojowe. Czynsz za...

  • Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem
    1 / 6
    Idealne miejsce pod kameralne osiedle z widokiem

    Skrzynka

    • 450 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z ogromnym potencjałem inwestycyjnym z pięknym widokiem w Skrzynce k/Dobczyc Przedstawiamy piękną działkę budowlaną o powierzchni 62 ary, i...

  • 1 / 4
    Działka Sieraków

    Sieraków

    • 874 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie ładna, atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 93,03a, znajdująca się w Sierakowie Gmina Dobczyce. Część budowlana to pow. 53a (MN), która znajduje...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 99 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 31 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta...

  • Działka Gdów

    Gdów

    • 120 000 zł cena
    • 4 184 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba. Teren płaski w kształcie zbliżony...

  • Działka Kwapinka

    Kwapinka

    • 100 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86 x...

  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc
    1 / 15
    Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc

    Pogorzany

    • 99 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 896 m² | WIDOK NA GÓRY POGORZANY | SZCZYRZYC | JODŁOWNIK | LIMANOWA | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka budowlana nr 26...