• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wiśniowa

(3)
  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem
    1 / 5
    Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem

    Wiśniowa

    • 99 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego z...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiśniowa

    • 980 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 3 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Skrzydlna

    • 698 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Pogorzany

    • 325 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kasina Wielka

    • 1 390 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 2 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Działka rolna z pięknym widokiem
    1 / 6
    Działka rolna z pięknym widokiem

    Kasina Wielka

    • 70 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 22 arów, położona w malowniczej miejscowości Kasina Wielka. To miejsce zachwyca spokojem, pięknem otaczającej przyrody i zapierają...

  • Działka budowlana Zasań gm. Myślenice
    1 / 7
    Działka budowlana Zasań gm. Myślenice

    Zasań

    • 220 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice. Z całkowitej...

  • Działka rolna Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    1 / 13
    Działka rolna Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 39 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szukasz spokoju ? Bliskości lasu i szumu strumyka ... Przyjedź a znajdziesz go w Kasinie Wielkiej, gmina Mszana Dolna, powiat Limanowski. Beskid wyspowy zaprasza do zwiedzania p...

  • Działka rolna Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    1 / 2
    Działka rolna Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 20 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 14 arów , położoną w malowniczej części miejscowości Kasina Wielka, u podnóża góry Lubogoszcz. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 16
    Dom Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 395 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - siedlisko o powierzchni 1,3952ha , położone w miejscowości Skrzydlna na terenie malowniczego Beskidu Wyspowego. Całoś...

  • Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska
    1 / 10
    Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska

    Komorniki

    • 207 500 zł cena
    • 2 508 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 2508 m² | WIDOK NA GÓRY KOMORNIKI | RACIECHOWICE | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2508 m², położona w malownicze...

  • Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 9
    Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 290 000 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna....

  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...

  • Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 650 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka 80 arów | potencjał pod podział | blisko Kasina Ski Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 80 arów , położoną w miejscowośc...

  • Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc
    1 / 15
    Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc

    Pogorzany

    • 99 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 896 m² | WIDOK NA GÓRY POGORZANY | SZCZYRZYC | JODŁOWNIK | LIMANOWA | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka budowlana nr 26...