• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karsin
  • Trzcianka +20 km
  • Sidzina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wierzbanowa

(2)
  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wierzbanowa

    • 699 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Skrzydlna

    • 698 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiśniowa

    • 980 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 3 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem
    1 / 5
    Zielona oaza działka z lasem i pięknym widokiem

    Wiśniowa

    • 99 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną w sercu Wiśniowej Ta wyjątkowa nieruchomość to prawdziwa perełka dla osób pragnących własnego, spokojnego zakątka z dala od miejskiego z...

  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Dom Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 16
    Dom Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 395 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - siedlisko o powierzchni 1,3952ha , położone w miejscowości Skrzydlna na terenie malowniczego Beskidu Wyspowego. Całoś...

  • Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 9
    Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 290 000 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna....