• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czarnochowice

(12)
  • Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem.

    Czarnochowice

    • 515 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Czarnochowicach, przy południowej granicy Krakowa, w cichym i spokojnym miejsc...

  • Lokal Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 5 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-produkcyjny o pow. 320m2. Większość pomieszczeń o wysokości 3m. Ogrzewanie Gazowe, posadzka niepaląca, nośna, oświetlenie LED, instalacja elektryczn...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 10
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/34m2/balkon/nowy blok/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku w Czarnochowicach (os. Verde). W skład lokalu wchodzi pokój...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 2 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 490 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 55,5m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 3 sypialnie i...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 460 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 53,7m2. Na mieszkanie składa się hol, łazienka pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i 9m2 balkon. Położone na 2 piętrze. Stan dewelo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46m2, na które składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol i balkon. Kameralne, strzeżone osiedle położone jest w...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 559 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowe, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59m2. W wyposażeniu wanna spa z hydromasażem i kominek elektryczny. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 61m2. Na mieszkanie składa się pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, hol i 42m2 ogródek. Mie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Na ten moment Naszym zdaniem nie znajdziecie Państwo z powiecie wielickim porównywalnej oferty jeśli chodzi o zastosowanie pro-e...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lednica Górna

    • 1 980 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 11 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Kokotów

    • 1 700 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 250 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 31 ar cisza, zieleń i świetna lokalizacja | Siercza, gm. Wieliczka DEFINITO Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę poł...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 21
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grabówki

    • 685 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mała Wieś

    • 1 698 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Grabówki

    • 1 306 500 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Siercza

    Siercza

    • 399 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana działka w Sierczy koło Wieliczki. Działka na stoku o ekspozycji południowej z piękną panoramą okolicy. Dojazd drogą prywatną porządnie utwardzoną. Kształt prostokąta...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 900 000 zł cena
    • 3 064 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 30 a , usytuowana zaledwie 2 km od Wieliczki , w miejscowości Siercza. Ta oferta to idealna propozycja dla inwestorów poszukując...

  • 1 / 3
    Lokal Lednica Górna ul. Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 3 300 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 2 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DUŻY BUDYNEK/HALA na półhektarowej działce!!! położony w miejscowości Lednica Górna (1 km od Wieliczki, 8 km od Krakowa). Bardzo dobra lokalizacja zarówno na działalność jak i za...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów...

  • Działka Siercza

    Siercza

    • 1 100 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm. Wieli...

  • Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich
    Działka usługowa Kokotów gm. Wieliczka, Niedzielskich

    Kokotów

    • 2 450 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 533 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KOKOTÓW DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ !!! (Rozpoczęty dziennik budowy) BUDYNKU usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą s...

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Kokotów

    • 550 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę z fundamentem i projektem domu. z pozwoleniem na budowę i przyłączem prądu, w I kwartale 2026 ma być podciągnięte wod-can

  • Piekny dom na sprzedaż
    1 / 16
    Piekny dom na sprzedaż

    Lednica Górna

    • 980 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wolnostojacy, do wykonczenia. Rynek wtórny. Typ ogloszenia prywatny. Ogrzewanie gazowe. Garaz. Jedno pietro. Rok budowy 2006. Material budynku ,cegla. Okna plasti...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500
    1 / 6
    Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500

    Kokotów

    • 1 495 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Promocja cenowa! Przedstawiamy Państwu przestronny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 158 m², położony na działce 570 m², w cichej i zielonej okolicy z dogodnym dost...

  • Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana
    1 / 15
    Działka budowlana Kokotów gm. Wieliczka, św. Jana

    Kokotów

    • 1 300 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KOKOTÓW! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wyda...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Lokal Siercza

    Siercza

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m², przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ p...

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 840 000 zł cena
    • 2 248 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana 22,48a Lednica Górna tuż obok Wieliczki. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 22,48 ara, składająca się z dwóch działek:...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 470 000 zł cena
    • 1 163 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 11,63 a | cisza | 2 linia | media | prywatność Jeśli zależy Ci na ciszy i komforcie - ta działka daje coś, czego nie ma pierwsza linia: spokój i prywatność. Na sprz...

  • Działka Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 370 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,85 ara, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Lednica Górna gmina Wieliczka. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem za...

  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza

    Siercza

    • 1 699 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamies...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości