mieszkanie na sprzedaż
1 lut 2022

Mieszkanie Czarnochowice

woj. Małopolskie pow. wielicki gm. wielicki
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 1 luty 2022 17:30
423 200 zł 46 m2
423 200 zł 46 m2 9 200 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 46 m2
Cena za metr 9 200 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K20217073

Opis

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46m2, na które składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol i balkon.

Kameralne, strzeżone osiedle położone jest w Czarnochowicach w bliskim sąsiedztwie Krakowa tuż za granicą administracyjną Krakowa w rejonie Kraków - Bieżanów, ul. Potrzask. Dobry dojazd do centrum Krakowa, do Wieliczki, dogodny wyjazd na A4, S7.

Bezpieczne, monitorowane osiedle z wjazdem na pilota. Blok czteropiętrowy z windą. Na osiedlu przedszkole sportowo-językowe, żłobek, boisko, siłownia zewnętrzna, rowerownia i liczne place zabaw, do tego alejki i strefa rekreacyjna dla wygody mieszkańców, w dalszych etapach rozbudowy osiedla planowany jest również kort tenisowy.

Nieopodal mini-galeria handlowa ze sklepami ogólnospożywczymi, piekarnią, restauracją i gabinetem stomatologicznym.

Cena: 423 200zł
Miejsce postojowe garażu podziemnym: 45 000zł.

Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.
W ofercie mieszkania o innych metrażach wykończone i w stanie deweloperskim.

Telefon do biura: Pokaż numer telefonu

DODATKOWE INFORMACJE:
Typ własności: własność
Rodzaj okien: PCV
Łącze internetowe: tak
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2
Liczba pięter: 4