• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Polanica-Zdrój
  • Warta
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zielonki

(19)
  • 56ara =332.200zł. ZIELONKI-Trojanowice, k.Krakowa
    1 / 13
    56ara =332.200zł. ZIELONKI-Trojanowice, k.Krakowa

    Zielonki

    • 332 300 zł cena
    • 5 181 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    sprzeadaż, jako wpół-Własciciel ! Nie zamierzam owej Ceny obniżać, tak w tym roku..,jak i następnym,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonki

    • 1 800 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie

    Zielonki

    • 1 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę piękne małe mieszkanko wraz z ogródkiem w Zielonkach obok Krakowa. W mieszkaniu wszystko nowe. Nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Jest pralkosuszarka, zmywarka, płyta indukc...

  • Dom Zielonki Marszowiec, Kwiatów Polnych
    1 / 15
    Dom Zielonki Marszowiec, Kwiatów Polnych

    Zielonki

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Zielonki Marszowiec - komfortowy dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Bracia Sadurscy - oferta na wyłączność Przedstawiamy zadbany, 4-pokojow...

  • Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym
    1 / 3
    Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym

    Zielonki

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • 1 / 4
    Działka Zielonki ul. Galicyjska

    Zielonki » ul. Galicyjska

    • 1 440 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    USŁUGOWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ OBIEKTU 3 KONDYGNACYJNEGO 860 M KW W Zielonkach w dzielnicy Marszowiec . Otwarty dziennik budowy. Parking na 18 samochodów. Dodatkowe miejsca posto...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonki

    • 1 850 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 12 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Zielonki

    • 1 950 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonki

    • 1 900 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 12 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Zielonki

    • 1 470 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ANNDERSON Sp J
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonki

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Zielonki

    • 1 199 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 7 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonki » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 695 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonki

    • 4 150 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Zielonki

    • 1 198 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielonki

    • 1 490 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielonki

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielonki

    • 1 090 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem
    Wynajem

    Zielonki

    • 1 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Wynajmę 5 pokoi w budynku położonym w Zielonkach .Pokoje 2-osobowe część wspólna salon , ogród zimowy ,ogród ,pralnia ,pomieszczenie gospodarcze ,parking

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 1 050 000 zł cena
    • 9 750 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRAWIE HEKTAR , W OBECNYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA ROLNA . Działka prostokątna lekko nachylona.Dojazd drogą gminną utwardzony.Teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzen...

  • BEZPROWIZYJNIE-GAIK/ŁOKIETKA gotowe do odbioru IVq
    1 / 6
    BEZPROWIZYJNIE-GAIK/ŁOKIETKA gotowe do odbioru IVq

    Modlnica

    • 1 146 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom 118m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa
    Dom 118m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa

    Modlnica

    • 1 118 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom 113m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa
    Dom 113m2 plus ogródek, 15-20 min centrum Krakowa

    Modlnica

    • 996 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    10 arowa , w zacisznym miejscu . prostokątna , płaska w otoczeniu eleganckich domów . Są wszystkie media : woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód. W pobliżu szkoła , przedsz...

  • Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 13 980 000 zł cena
    • 2 330 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o powierzchni 2330 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna mniejszej powierzchni . Teren ponad 2 ha Konst...

  • Dom 113m2 plus ogródek, 1,1mln , zakup  spoza UE
    1 / 12
    Dom 113m2 plus ogródek, 1,1mln , zakup spoza UE

    Modlnica

    • 1 070 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 27 600 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o powierzchni 4600 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna dowolnej powierzchni . Teren ponad 2 ha do pod...

  • Dom dla obcokrajowca bez pozwolenia na zakup !!!
    1 / 13
    Dom dla obcokrajowca bez pozwolenia na zakup !!!

    Modlnica

    • 996 072 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak  + 3 msc postojowe w cenie + ogródek
    1 / 6
    Bliźniak + 3 msc postojowe w cenie + ogródek

    Modlnica

    • 1 076 920 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie
    1 / 6
    Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 915 897 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 970 630 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 998 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 900 097 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Działka Modlnica ul. Wielka Wieś

    Modlnica » ul. Wielka

    • 7 100 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ponad 2 HEKTARY szeroka ,uzbrojona , płaska działka o przeznaczeniu pod zabudowę -jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z usługami.Działka z dostępem do asfaltowej gminnej d...

  • Działka Modlnica ul. Częstochowska

    Modlnica » ul. Częstochowska

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 860 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 AROWA , POD ZABUDOWĘ WOLNOSTOJĄCĄ LUB BLIŹNIACZĄ z możliwością usług Działka płaska , szeroka , cicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania . Media pełne :woda , prąd , g...

  • Działka Modlnica ul. Modlnica

    Modlnica

    • 3 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka ,płaska działka o powierzchni 1ha . możliwa zabudowa: -jednorodzinna , -bliźniacza , -usługowa Działka z dostępem do asfaltowej gminnej drogi Media : woda , prąd ,...

  • 1 / 3
    Działka Modlnica ul. Sportowa

    Modlnica » ul. Sportowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁ HEKTARA , W OBECNYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA ROLNA .MODLNICA . Jest dostęp do drogi publicznej oraz mediów. W sąsiedztwie tereny rolne , uprawne . Miejsce słoneczne w pobli...

  • Działka Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 18 500 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 925 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 2,15ha w pobliżu ul.Jasnogórskiej /Działka USŁUGOWA . Dojazd dla Tira , media obok działki ,droga szeroka ,lewo skręt i prawo skręt . Plan zagospodarowania pod zabudowę...

  • Działka budowlana Modlnica gm. Wielka Wieś, Częstochowska
    Działka budowlana Modlnica gm. Wielka Wieś, Częstochowska

    Modlnica

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 AROWA , POD ZABUDOWĘ WOLNOSTOJĄCĄ LUB BLIŹNIACZĄ z możliwością usług Działka płaska , szeroka , cicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania . Media pełne :woda , prąd , gaz...

  • Dom Modlnica

    Modlnica

    • 1 275 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne Marzenie: Energooszczędny Dom w Ciszy i Zieleni pod Krakowem Prezentujemy absolutnie wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący, który łączy w sobie najwyższ...

  • Działka rolna Modlnica gm. Wielka Wieś, Kościelna
    1 / 5
    Działka rolna Modlnica gm. Wielka Wieś, Kościelna

    Modlnica

    • 865 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    30 arowa , płaska w obecnym planie zagospodarowania rolna z możliwością zabudowy budynkami rolniczymi , szklarniami oraz obiektami małej architektury . Działka przy wewnętrznej dro...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 9 677 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 215,05 m 2 w Modlnicy. Na powierzchnię lokalu składa się 5 pokoi biurowych położonych na I-szym piętrze reprezentacyjnego budynku bi...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 20 569 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 373,98 m 2 w Modlnicy. Powierzchnia hali obejmuje: - sala sprzedaży 83m 2 z wejściem głównym i witrynami od strony park...

  • Do wynajęcia dom 7 pokoi Modlnica 4km od Kraków 220mkw garaz
    1 / 14
    Do wynajęcia dom 7 pokoi Modlnica 4km od Kraków 220mkw garaz

    Modlnica

    • 6 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom w miejscowości Modlnica 4km od Krakowa, na północ od Galerii Bronowice. Dom o powierzchni 220 m2 w tym garaż dwustanowiskowy. Na parterze salon z kominkiem i wyjśc...

  • Oferta sprzedaży domu w Modlnicy blisko Krakowa
    1 / 9
    Oferta sprzedaży domu w Modlnicy blisko Krakowa

    Modlnica

    • 1 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m², położony na działce o powierzchni 12 arów w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Modlnicy, z szybkim dojazdem do Krakowa....

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 996 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości