działka na sprzedaż
26 sty 2021

Działki budowlane w miejscowości Gdów powiat Wielicki

woj. Małopolskie pow. wielicki gm. wielicki
Odświeżone 5 lat temu, Wtorek, 26 styczeń 2021 21:36
510 000 zł 3 985 m2
510 000 zł 3 985 m2 128 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 985 m2
Cena za metr 128 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K17134920

Opis

2 dzialki:
Ogolem 0. 3985 ha:
449/7 – pow. 0.1161 ha (1 161 m²) – w całości budowlana
449/8 – pow. 0.2824 ha (2 824 m²) – budowlano – rolna
Cena: 150 zł za m² - do negocjacji w zależności czy kupno dotyczy całości czy oddzielnie.
Działki w miejscowym planie przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne (MN3).
([url] /> W bezpośrednim sąsiedztwie działki nowa zabudowa jednorodzinna.
W bliskiej odległości znajduje się obwodnica Gdowa pozwalająca ominąć centrum jadąc w kierunku Krakowa (ok 30 min), Wieliczki (ok 15 min), Bochni (ok 20 min) lub Myślenic (ok 20 min).
Działki położone w cichej okolicy, z widokiem na panoramę Beskidu Wyspowego, częściowo ogrodzone z odebranym wjazdem. Zostały wyrównane z zachowaniem niewielkiego spadku w stronę drogi. Droga od strony północnej pozwala na zagospodarowanie jasnego i ciepłego ogrodu z ekspozycją południową.
Media: w drodze gminnej.
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K17134920
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Gdów, cena: od 433 500 do 586 500 zł, powierzchnia: od 3388 do 4583 m2
JL
Jakub Linczowski osoba prywatna
Zadzwoń

Jakub Linczowski osoba prywatna

Tel: 576... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość