działka na sprzedaż
30 gru 2024

Działka Kościelisko

woj. Małopolskie pow. tatrzański gm. tatrzański
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 30 grudzień 2024 22:20
1 200 000 zł 590 m2
1 200 000 zł 590 m2 2 034 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 590 m2
Cena za metr 2 034 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36941364

Opis

Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. ok. 600m2 zlokalizowaną w Kościelisku.
Doskonała lokalizacja,ekspozycja południowa ,piękny widok na góry, dogodny dojazd drogą asfaltową gminną. Działka uzbrojona.

Media : woda i kanalizacja miejska, gaz w drodze, prąd.

MPZP - M6 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w zespole :WOJDYŁÓWKA", które przeznacza się pod zabudowę mieszkaniową, pensjonatową, związaną z nieuciążliwą działalnością usługową i gospodarczą, w tym rolniczą

Więcej informacji pod nr. tel. Pokaż numer telefonu lub na stronie biura: Michalik Nieruchomosci Nowotarska 19, 34-500 Zakopane

WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE WIZYTY!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 155
  • Data aktualizacji: 2025-07-06
  • ID ogłoszenia: K36941364
  • Źródło: Michalik Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kościelisko, cena: od 1 020 000 do 1 380 000 zł, powierzchnia: od 502 do 679 m2
MN
Michalik Nieruchomości Biuro nieruchomości · 23 ogłoszeń

Michalik Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika