dom na sprzedaż
30 gru 2024

Dom Zakopane ul. Strążyska

Zakopane ul. Strążyska
woj. Małopolskie pow. tatrzański gm. tatrzański
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 30 grudzień 2024 22:20
10 500 000 zł 600 m2
10 500 000 zł 600 m2 17 500 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 600 m2
Cena za metr 17 500 zł/m2
Typ domu Kamienice
ID oferty K36941369

Opis

DO SPRZEDANIA LUKSUSOWY PENSJONAT ZLOKALIZOWANY W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY ZAKOPANEGO Z NIEZAGROŻONYM WIDOKIEM NA GÓRY.

Obiekt dysponuje 9-ma Apartamentami typu De lux i Standard dwu i cztero osobowych wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie. Pozostała część obiektu to część mieszkalna przeznaczona dla właścicieli - ok. 100m2.

Obiekt ogrodzony, ogrzewanie gazowe - c.o. z własnej kotłowni - nowy piec De Ditrich 45KW.

Przyziemie:
- sala kominkowa dla gości, kotłownia, 3 pokoje gospodarcze, garaż oraz studio 3 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym.

Parter:
- 3 pokoje dwu osobowe, jeden apartament cztero osobowy + studio trzy osobowe, łazienki z prysznicem i wc.

Piętro:
- 1 duży Apartament cztero osobowy.

Poddasze:
- 1 apartament cztero osobowy.
- 1 pokój dwu osobowy.
- 1 studio dwuosobowe.

Pełne obłożenie obiektu to: 25 osób

Doskonała lokalizacja do Krupuwek zaledwie 10 minut pieszo, do Doliny Strążyskiej oraz Drogi Pod Reglami zaledwie 15minut.

Dojazd do posesji drogą asfaltową gminną około 10 metrów drogą wewnętrzną.

Miejsce niezwykłe z Panoramicznym widokiem na Góry w tym centralnie na Giewont.

WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE WIZYTY!!!

Agent prowadzący: Maria Michalik

Więcej informacji pod nr. tel. Pokaż numer telefonu
lub. na stronie biura: michalik.nieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości