• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Upiłka
  • Łosino
  • Karwia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skawa

(2)
  • Działka budowlana z domem letniskowym
    1 / 16
    Działka budowlana z domem letniskowym

    Skawa

    • 320 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w malowniczej wsi Skawa, w województwie małopolskim, na ulicy Na Zbójeckiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego zak...

  • DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²
    1 / 16
    DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²

    Skawa

    • 870 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny domu w spokojnej i zadbanej okolicy, z szybkim dojazdem do Rabki Zdrój, Nowego Targu, a nawet Krakowa. Nieruchomość w Skawie to idealne miejsce do życia dla rodziny, zn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam pilnie ! Działki rolne Toporzysko gm. Jordanów

    Toporzysko

    • 152 000 zł cena
    • 3 694 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne nr 3305/25, o pow. 0,3629 ha oraz nr 3305/27 o pow. 0,065 ha położone w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Działki z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej z wido...

  • Sprzedam pilnie ! Działka rolna Toporzysko gm. Jordanów

    Toporzysko

    • 65 000 zł cena
    • 1 586 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna nr 3298, o pow. 01586 ha. w trakcie przekwalifikowania na budowlaną, położona w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminne...

  • Działka w Chabówce
    Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym kształcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym krztałcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka Krzeczów

    Krzeczów

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, 4 KM DO CENTRUM BOCHNI!!! Do sprzedaży oferuję 3 działki położone w miejscowości KRZECZÓW, gmina RZEZAWA, powiat bocheński ....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jordanów

    • 930 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Widokowa działka budowlana

    Jordanów

    • 220 000 zł cena
    • 1 912 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ========== Osoba prowadząca ofertę ========== ========== Tel: [tel] ==========Marzysz o własnym kawałku nieba w...

  • Piękna działka rolna z idealnym dojazdem
    1 / 8
    Piękna działka rolna z idealnym dojazdem

    Łętownia

    • 115 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szanowni Państwo mamy do zaoferowania urokliwą działkę rolną 26 arów położoną w malowniczej Łętowni gdzie odnajdą Państwo ciszę, spokój i bliskość natury! Posiada bezpośredni dost...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 5
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 100 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Budownictwo jednorodzinne indywidualne. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w drugiej linii lokalnej drogi asfaltowej. Działka foremna, polecana pod zabudowę całor...

  • Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy
    1 / 6
    Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłas...

  • Wymarzony dom drewniany z klimatem i panoramą gór
    1 / 16
    Wymarzony dom drewniany z klimatem i panoramą gór

    Naprawa

    • 449 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny drewniany dom o powierzchni 70 m2 położony w miejscowści Naprawa (gmina Jordanów) u podnóża góry Luboń. To miejsce ma swój wyjątkowy klimat-cisza, spokój, duż...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Łętownia

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5000 m2. Gaz, prąd na działce. Położona przy drodze między Jordanowem a Łętownią.

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 6
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 70 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krzeczów koło Bochni Działka położona w terenach budowlanych w okolicach dworca PKP w Rzezawie. W pobliżu nowe domy powstają. Szerokość: 9m Długość: 390m Zapraszam do prezen...

  • Działka rolno-budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 13
    Działka rolno-budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 310 000 zł cena
    • 5 502 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Tereny użytków zielonych (RZ) przeznacza się, z zastrzeżeniem ust. 4, dla: 1) gospodarki rolnej prowadzonej na gruntach stanowiących trwałe użytki zielone (łąki, pastwiska) oraz w...

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 14
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 180 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dobrze skomunikowanej małej płaskiej działki w Krzeczowie ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą zlokalizowaną przy ulicy Spacerowej. To tutaj buduję się najwięcej, nie b...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA JORDANÓW
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA JORDANÓW

    Jordanów

    • 120 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – JORDANÓW, UL. ZAKOPIAŃSKA | ok. 1900 m² SPOKOJNA OKOLICA, DOJAZD DROGĄ GMINNĄ I MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY NAWET DWOMA DOMAMI Na sprzedaż atrakcyjna działka...

  • Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała
    Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 16 059 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POTENCJAŁ 1,6 HA | SERCE BESKIDU WYSPOWEGO SKOMIELNA BIAŁA | GM. LUBIEŃ UNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURY Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkoweg...

  • Dom Raba Wyżna
    1 / 15
    Dom Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 419 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PODATKU PCC 2% Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rabie Wyżnej, u podnóża Rabskiej Góry. Nieruc...

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 120 000 zł cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała zgrabna płaska działeczka w spokojnym miejscu w Krzeczowie koło Bochni ? Zapraszam do zapoznania się z działką budowlaną. Działka składa się z dwóch : działka 968/6 o powie...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Bystra

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w pow...

  • Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ROKICINY PODHALAŃSKIE. Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwła...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa
    Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa

    Naprawa

    • 599 000 zł cena
    • 4 790 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 4790 M² NAPRAWA, GMINA JORDANÓW WIDOK NA TATRY, BABIĄ GÓRĘ I GORCE Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 4790 m², obejmująca działki...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 4
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 280 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Działka budowlano-rolna. W sąsiedztwie w większości łąki oraz las. Rynek miasta w odległości około 1,5 km. Dojazd drogą gminną. Widokowa okolica. Wymiary w przybliżeni...

  • DOM JEDNORODZINNY TOPORZYSKO
    1 / 15
    DOM JEDNORODZINNY TOPORZYSKO

    Toporzysko

    • 420 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość Dom – Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski) Lokalizacja: Toporzysko 131 [url] Najważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m² – w całości budowlana -MPZP – symbol T...