• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przebędowo
  • Skorzęcin
  • Wiśniowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rokiciny Podhalańskie

(2)
  • Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana ROKICINY PODHALAŃSKIE gm. Gm. Raba Wyżna

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ROKICINY PODHALAŃSKIE. Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwła...

  • Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy
    1 / 6
    Działka budowlana 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy

    Rokiciny Podhalańskie

    • 170 000 zł cena
    • 1 431 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nr 121111_2.0006.1079/4 w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłas...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 120 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka 95 ar ze zgoda na sprzedaż KOWR-u. Działka znajduje się w południowo zachodniej części gminy Rabka Zdrój w rejonie Piatkowej góry 600 m od Zakopianki i zabytkowego kościół...

  • wynajmę całe piętro

    Rabka-Zdrój

    • 1 800 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę całe piętro 4 pokoje 2 łazienki kuchnia ogród grill ognisko parking prąd śmieci ogrzewanie woda wliczone tel [tel] Rabka

  • Działka w Chabówce
    Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym kształcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym krztałcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ...

  • Nowe

    Działka w Rabce-Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 2 003 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-rolna w centrum Rabki - Zdrój o powierzchni 20ar, położona w drugiej linii zabudowy, na działce znajduje się murowany garaż, wg planu zagospodarowan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rabka-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 830 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 3 500 000 zł cena
    • 406 m2 powierzchnia
    • 8 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Sprzedam

    Rabka-Zdrój

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane sprzęt AGD ogrzewanie elektryczne odremontowane gaz butla łazienka z wanną.

  • Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana
    1 / 8
    Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana

    Rabka-Zdrój

    • 1 799 999 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny pensjonat ok.24 pokoi , na około 50 miejsc , do niewielkiego remontu wszystkie media . Pięknie położony nad Potokiem Lubońskim, cisza, spokój, obok wyciąg narciarski około 3...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rabka-Zdrój

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RABKA-ZDRÓJ. Mieszkanie trzypokojowe bezczynszowe, własnościowe w budynku wielorodzinnym. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Została wymieniona cała instalacja...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Willa z basen  - włoski styl i widok na Tatry
    1 / 16
    Willa z basen - włoski styl i widok na Tatry

    Klikuszowa

    • 2 500 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawdziwa perełka wśród górskich REZYDENCJI- Dom klasy PREMIUM- stworzona dla najbardziej wymagających. To luksusowa nowoczesna willa z basenem - dla najbardziej wymagających, któ...

  • Działka Rabka
    1 / 6
    Działka Rabka

    Rabka-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona na obrzeżach miejscowości uzdrowiskowej. Teren o lekkim nachyleniu, z pięknym widokiem na okoliczne góry i lasy. Działka ma kształt prosto...

  • DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²
    1 / 16
    DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²

    Skawa

    • 870 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny domu w spokojnej i zadbanej okolicy, z szybkim dojazdem do Rabki Zdrój, Nowego Targu, a nawet Krakowa. Nieruchomość w Skawie to idealne miejsce do życia dla rodziny, zn...

  • Idealna przestrzeń na Twój biznes z parkingiem
    1 / 7
    Idealna przestrzeń na Twój biznes z parkingiem

    Lasek

    • 13 504 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronne lokale biurowo-usługowe o łącznej powierzchni 640 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku w miejscowości Lasek, zaledwie około 2 km od trasy łączące...

  • Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała
    Kompleks działek w miejscowości Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 16 059 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    POTENCJAŁ 1,6 HA | SERCE BESKIDU WYSPOWEGO SKOMIELNA BIAŁA | GM. LUBIEŃ UNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURY Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkoweg...

  • Dom Raba Wyżna
    1 / 15
    Dom Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 419 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PODATKU PCC 2% Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rabie Wyżnej, u podnóża Rabskiej Góry. Nieruc...

  • Nieruchomosci
    Nieruchomosci

    Rabka-Zdrój

    • 420 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Rabce Zdrój 35 m ul Orkana .Umeblowane ogrzewanie elektryczne.Cena do negocjacji.

  • DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121
    1 / 16
    DOM NA PERYFERIACH NOWEGO TARGU – MORAWCZYNA 121

    Morawczyna

    • 1 499 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 3 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA | PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGU Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy No...

  • Działka budowlana z domem letniskowym
    1 / 16
    Działka budowlana z domem letniskowym

    Skawa

    • 320 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w malowniczej wsi Skawa, w województwie małopolskim, na ulicy Na Zbójeckiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego zak...

  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • Dom w górach, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom w górach, gotowy do zamieszkania

    Rabka-Zdrój

    • 740 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu, w którym każdy dzień zaczyna się od widoku na majestatyczną Babią Górę i otaczające ją pasma górskie. To miejsce, w którym natura, przestrze...

  • Dom Olszówka gm. Mszana Dolna
    Dom Olszówka gm. Mszana Dolna

    Olszówka

    • 1 000 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem - cisza, natura i komfort Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach wido...