• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamela
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Skawa

(1)
  • DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²
    1 / 16
    DOM Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ – SKAWA | 280 m²

    Skawa

    • 870 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny domu w spokojnej i zadbanej okolicy, z szybkim dojazdem do Rabki Zdrój, Nowego Targu, a nawet Krakowa. Nieruchomość w Skawie to idealne miejsce do życia dla rodziny, zn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 830 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jordanów

    • 930 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rabka-Zdrój

    • 3 500 000 zł cena
    • 406 m2 powierzchnia
    • 8 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana
    1 / 8
    Pensjonat Rabka Zdrój lub zamiana

    Rabka-Zdrój

    • 1 799 999 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny pensjonat ok.24 pokoi , na około 50 miejsc , do niewielkiego remontu wszystkie media . Pięknie położony nad Potokiem Lubońskim, cisza, spokój, obok wyciąg narciarski około 3...

  • Wymarzony dom drewniany z klimatem i panoramą gór
    1 / 16
    Wymarzony dom drewniany z klimatem i panoramą gór

    Naprawa

    • 449 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przytulny drewniany dom o powierzchni 70 m2 położony w miejscowści Naprawa (gmina Jordanów) u podnóża góry Luboń. To miejsce ma swój wyjątkowy klimat-cisza, spokój, duż...

  • Dom Raba Wyżna
    1 / 15
    Dom Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 419 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY PODATKU PCC 2% Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Rabie Wyżnej, u podnóża Rabskiej Góry. Nieruc...

  • Dom + plac pod działalność gospodarczą | wjazd TIR

    Bystra

    • 969 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska w pow...

  • Dom w górach, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom w górach, gotowy do zamieszkania

    Rabka-Zdrój

    • 740 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu, w którym każdy dzień zaczyna się od widoku na majestatyczną Babią Górę i otaczające ją pasma górskie. To miejsce, w którym natura, przestrze...

  • DOM JEDNORODZINNY TOPORZYSKO
    1 / 15
    DOM JEDNORODZINNY TOPORZYSKO

    Toporzysko

    • 420 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość Dom – Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski) Lokalizacja: Toporzysko 131 [url] Najważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m² – w całości budowlana -MPZP – symbol T...