mieszkanie na sprzedaż
5 paź 2022

nowe mieszkanie Mszana Dolna na 2 piętrze 34,14m2

woj. Małopolskie pow. limanowski gm. limanowski
Odświeżone 3 lata temu, środa, 5 październik 2022 22:30
255 200 zł 34 m2
255 200 zł 34 m2 7 506 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 34 m2
Cena za metr 7 506 zł/m2
Pokoje Kawalerka
Piętro 2
ID oferty K22691828

Opis

nowe mieszkanie w nowym bloku na 2 piętrze 34,14m2 , Mszana Dolna ul. Popiełuszki
stan deweloperski , mieszkanie posiada piec gazowy dwufunkcyjny ,pokój , łazienkę , kuchnia .możliwość załatwienia ekipy do wykończenia mieszkania oraz do mebli na wymiar . idealne mieszkanie dla rodziny

dostępne od zaraz nie czekasz na wybudowanie ostatnie takie mieszkanie dostępne . zapraszam do kontaktu . dostępne jeszcze mieszkania o metrażu 62m2 . 44m2 oraz 34m2 w cenie 7,5tysiąca złotych za metr .
  • Kawalerka na sprzedaż o powierzchni 34 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Mszana Dolna
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: 2022-10-05
  • Data aktualizacji: 2022-10-05
  • ID ogłoszenia: K22691828
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Mszana Dolna, cena: od 216 920 do 293 480 zł, powierzchnia: od 29 do 40 m2
T
takedan firma · 4 ogłoszeń
Zadzwoń

takedan firma

Tel: 881... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika