• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czeszów
  • Kolęda
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Mszaną Dolną

(150)
  • sprzedam działkę zagrodwa
    1 / 2
    sprzedam działkę zagrodwa

    Niedźwiedź

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zagrodowa ,przy drodze , Niedźwiedź kolo Słomnik,ul. zielona

  • Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc
    1 / 15
    Działka budowlana, 9 arów, Pogorzany, Szczyrzyc

    Pogorzany

    • 99 000 zł cena
    • 896 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 896 m² | WIDOK NA GÓRY POGORZANY | SZCZYRZYC | JODŁOWNIK | LIMANOWA | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka budowlana nr 26...

  • Lokal użytkowy Mszana Dolna Centrum
    Lokal użytkowy Mszana Dolna Centrum

    Mszana Górna

    • 1 200 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Szukasz na wynajem lokalu widocznego z drogi o bardzo dużym natężeniu ruchu, na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, z dużą witryną, niedrogiego w utrzymaniu? Jeżeli tak...

  • Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 650 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka 80 arów | potencjał pod podział | blisko Kasina Ski Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 80 arów , położoną w miejscowośc...

  • Działka widokowa w Rabce Zdrój
    1 / 8
    Działka widokowa w Rabce Zdrój

    Rabka-Zdrój

    • 425 000 zł cena
    • 5 119 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 5119 m² RABKA-ZDRÓJ (SŁONE) | INWESTYCJA W GRUNT | POTENCJAŁ PRZYSZŁOŚCI TWOJE MIEJSCE Z WIDOKIEM I PERSPEKTYWĄ WZROSTU WARTOŚCI Na sprzedaż DZIAŁKA ROLNA POŁOŻON...

  • Działka usługowa Dobra Dobra
    1 / 12
    Działka usługowa Dobra Dobra

    Dobra

    • 159 000 zł cena
    • 1 663 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej okolicy oddalonej od centrum o około 1,5 km, co daje blis...

  • Widokowa działka
    1 / 6
    Widokowa działka

    Rabka-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych, położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość stanowi bardzo atrakcyjną ofertę przy ustalaniu war...

  • Działka budowlana JORDANÓW
    1 / 4
    Działka budowlana JORDANÓW

    Jordanów

    • 280 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    JORDANÓW. Działka budowlano-rolna. W sąsiedztwie w większości łąki oraz las. Rynek miasta w odległości około 1,5 km. Dojazd drogą gminną. Widokowa okolica. Wymiary w przybliżeni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom w centrum Stróży koło Myślenic
    Sprzedam dom w centrum Stróży koło Myślenic

    Stróża

    • 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w samym centrum Stróży, w wyjątkowo wygodnej i zielonej lokalizacji. Z posesji rozciąga się widok na zalesione wzgórza, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się...

  • Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa
    Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa

    Naprawa

    • 599 000 zł cena
    • 4 790 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 4790 M² NAPRAWA, GMINA JORDANÓW WIDOK NA TATRY, BABIĄ GÓRĘ I GORCE Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 4790 m², obejmująca działki...

  • Dom Olszówka gm. Mszana Dolna
    Dom Olszówka gm. Mszana Dolna

    Olszówka

    • 1 000 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem - cisza, natura i komfort Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach wido...

  • Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa
    Dom Wierzbanowa gm. Wiśniowa

    Wierzbanowa

    • 1 790 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Besk...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Działka budowlana Pcim Pcim
    1 / 8
    Działka budowlana Pcim Pcim

    Pcim

    • 192 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i wi...

  • Działka budowlana Pcim Pcim
    1 / 6
    Działka budowlana Pcim Pcim

    Pcim

    • 140 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i wi...

  • Dom w górach, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom w górach, gotowy do zamieszkania

    Rabka-Zdrój

    • 740 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu, w którym każdy dzień zaczyna się od widoku na majestatyczną Babią Górę i otaczające ją pasma górskie. To miejsce, w którym natura, przestrze...

  • Działka rolna zalesiona z przyczepą kempingową
    1 / 10
    Działka rolna zalesiona z przyczepą kempingową

    Wilczyce

    • 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna zalesiona w Wilczycach oferująca nie tylko przestrzeń do wypoczynku, ale także gotowe rozwiązanie do zamieszkania. Na terenie nieruchomości znaj...

  • Dom Lubień
    1 / 15
    Dom Lubień

    Lubień

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kameralnej nieruchomości, składającej się z działki o powierzchni 6 arów, zabudowanej domkiem letniskowym (całorocznym) z...

  • Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 9
    Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 290 000 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna....

  • Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska
    1 / 10
    Działka 25a Komorniki, Raciechowice, małopolska

    Komorniki

    • 207 500 zł cena
    • 2 508 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 2508 m² | WIDOK NA GÓRY KOMORNIKI | RACIECHOWICE | MAŁOPOLSKA PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż działka o powierzchni 2508 m², położona w malownicze...