• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mszana Dolna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Mszaną Dolną

(150)
  • Nieruchomość niezabudowana - Raba Niżna

    Raba Niżna

    • 8 650 zł cena
    • 2 914 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk sprzeda: udział 9/1568 w nieruchomości gruntowej złożonej z działki nr ewid. 513 obręb Raba Niżna objętej księgę wieczystą numer NS2L/0004524...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Niedźwiedź

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15).Parametry:- powie...

  • OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA
    1 / 2
    OGROMNA DZIAŁKA 65 AR Z POTENCJAŁEM OKAZJA

    Niedźwiedź

    • 300 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 0,65 ha w miejscowości Niedźwiedź (powiat Limanowski). Działka często była użyczana lotniarzom, ze względu na sprzyjające miejsc...

  • Działka dla DEWELOPERA pod 10 domów jednorodzinnyc

    Dobra » ul. Graniczna

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycj...

  • 2-wie działki,1045m2,Dobra,ul. Słoneczna Dolina.

    Dobra » ul. Słoneczna Dolina

    • 235 000 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², poł...

  • Widokowa działka budowlana

    Jordanów

    • 220 000 zł cena
    • 1 912 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ========== Osoba prowadząca ofertę ========== ========== Tel: [tel] ==========Marzysz o własnym kawałku nieba w...

  • Działka 6700m2,gm.Dobra,dr.asf.las.

    Dobra

    • 1 699 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.6700 ha. Użytki PS IV, Ls IV.Brak planu zagospodarowania przestrzennego....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Pcim - 1,32 ha blisko natury, wysoki potencjał!

    Pcim

    • 1 677 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Marzysz o własnym domu wśród natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Idealne miejsce na inwestycję, wypoczynek lub własny azyl. Skontaktuj się ze mną i zacznij nowy rozdział swojego ż...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobra

    • 510 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!

    Niedźwiedź

    • 189 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA, BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż pięknie nasłoneczniona działka budowlana położona u podnóży Gorców w miejscowości Niedźwiedź. W pobliżu liczne szlaki turystyczne piesz...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osied...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 366m2. Do...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak z garażem w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1m2 położony na działce o powierzchni 377m2. Do...

  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż nowy bardzo ładny bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 969 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 073 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 137,1 m2 położony na działce o powierzchni 389m2.Dojazd do os...