dom na sprzedaż
15 sty 2025

Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

woj. Małopolskie pow. limanowski gm. limanowski
Dodane 1 rok temu, środa, 15 styczeń 2025 18:20
850 000 zł 112 m2
850 000 zł 112 m2 7 590 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 112 m2
Cena za metr 7 590 zł/m2
ID oferty K36961005

Opis

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla jest drogą z kostki brukowej. Są z podjazdami i ogrodzeniem. Budynek jest zbudowany w standardzie deweloperskim, z rekuperacją, z możliwością montażu instalacji hybrydowej oraz z podwójną ścianą wewnętrzną zapewniającą komfort. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni (43,70), łazienka (3,30), garderoba (5,18), korytarz (4,36). Na piętrze znajdują się trzy pokoje ( 11,39, 9,99, 14,99), garderoba ( 3,48), łazienka (6,41), korytarz ( 4,92), klatka schodowa (4,42).W wyposażeniu piec gazowy z możliwością zamiany na pompę ciepła za dopłatą. brama garażowa ocieplana z napędem elektrycznym. Przygotowane są również puszki pod montaż rolet antywłamaniowych. Segment posiada 2 miejsca parkingowe. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Już 18 lat Spełniamy Państwa Marzenia
" Szulc Nieruchomości"
Najlepsze Oferty Nieruchomości Kredytów
Bezpłatnie pomożemy uzyskać
Kredyt - Pożyczkę - Leasing
Kupujemy nieruchomości za gotówkę

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2025-01-15
  • ID ogłoszenia: K36961005
  • Źródło: Szulc Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Dobra, cena: od 722 500 do 977 500 zł, powierzchnia: od 96 do 129 m2