• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wola Radziszowska

(3)
  • Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza

    Wola Radziszowska

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wo...

  • Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina
    1 / 9
    Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina

    Wola Radziszowska

    • 670 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozyc...

  • Działką budowlana z widokiem
    Działką budowlana z widokiem

    Wola Radziszowska

    • 270 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola Radziszowska to atrakcyjna lokalizacja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów i widokiem na las to idealne miejsce...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Krzywaczka ul. false

    Krzywaczka

    • 304 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Krzywaczce, gmina Sułkowice, 15 km od obwodnicy Krakowa. Prezentowany grunt to działk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Krzywaczka

    • 1 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Gwarant
    Biuro nieruchomości

  • Lokal na Gabinety

    Radziszów

    • 6 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przychodnia AD Vitam w Radziszowie zaprasza do współpracy. Oferujemy wynajem części naszej przestrzeni medycznej pod gabinety prywatne. Nasza przychodnia to nowoczesny obiekt ide...

  • Działka Radziszów ul. Torowa

    Radziszów » ul. Torowa

    • 230 000 zł cena
    • 3 485 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości zaprasza do zakupu działki Rolno - Budowlanej w Miejscowości Radziszów na Ul. Torowej. Lokalizacja: Usytuowana w urokliwej miejscowości Radziszów, m...

  • 1 / 4
    Działka Biertowice

    Biertowice

    • 1 999 999 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m, położoną w strategicznej lokalizacji tuż przy...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Leńcze

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leńcze, 40arów, wszystkie media w obrębie działki czyli woda, prąd i gaz. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Jeśli ktoś będzie za...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 1 299 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powier...

  • Dom Grabie gm. Łapanów
    1 / 15
    Dom Grabie gm. Łapanów

    Grabie

    • 650 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 1 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miej...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Działka budowlana Grabie gm. Skawina
    1 / 5
    Działka budowlana Grabie gm. Skawina

    Grabie

    • 195 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt pro...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • Działka Grabie ul.

    Grabie

    • 155 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    |Sprzedam działkę budowlaną - Grabie, gm. Łapanów, powiat bocheński|Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejs...

  • Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce
    1 / 7
    Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce

    Biertowice

    • 1 999 000 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA – TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m², położoną w strategicznej lokalizacji – tuż p...

  • Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar
    1 / 16
    Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar

    Krzywaczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy...

  • Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska
    Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska

    Leńcze

    • 990 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek po...