• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krzywaczka

(5)
  • Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar
    1 / 16
    Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar

    Krzywaczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 1 299 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powier...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Krzywaczka

    • 1 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Gwarant
    Biuro nieruchomości

  • Działka Krzywaczka ul. false

    Krzywaczka

    • 304 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Krzywaczce, gmina Sułkowice, 15 km od obwodnicy Krakowa. Prezentowany grunt to działk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Głogoczów

    • 1 249 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 21
    Dom wolnostojący

    Głogoczów

    • 1 550 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głogoczów

    • 1 200 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Głogoczów

    • 1 700 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głogoczów

    • 4 400 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 17 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Union House
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Biertowice

    Biertowice

    • 1 999 999 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m, położoną w strategicznej lokalizacji tuż przy...

  • Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny
    1 / 7
    Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny

    Bęczarka

    • 690 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na sprzedaż duża osada zapewnia spokojne życie jak również ogromny potencjał inwestycyjny w Bęczarce gmina Myślenice. Oferta dla osób,...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    1 / 14
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 835 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | ŁADNY DOM POD LASEM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 130 m2, położo...

  • Działką budowlana z widokiem
    Działką budowlana z widokiem

    Wola Radziszowska

    • 270 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola Radziszowska to atrakcyjna lokalizacja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów i widokiem na las to idealne miejsce...

  • Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina
    1 / 9
    Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina

    Wola Radziszowska

    • 670 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozyc...

  • Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza

    Wola Radziszowska

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wo...

  • Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce
    1 / 7
    Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce

    Biertowice

    • 1 999 000 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA – TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m², położoną w strategicznej lokalizacji – tuż p...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 940 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący na malowniczej działce w Głogoczowie koło Krakowa - stan surowy *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny...