• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Sucha Beskidzka

(1)
  • 1 / 2
    Syndyk sprzeda lokal niemieszkalny

    Sucha Beskidzka

    • 172 570 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 649 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności lokalu niemieszkalnego numer 1, stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej wynoszącej 266...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Wadowice ul. Floriańska

    Wadowice » ul. Floriańska

    • 1 999 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 2 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wadowice miejscowość w Małopolsce którą z roku na rok odwiedza co raz więcej turystów. Atrakcyjność turystyczna ciągle wzrasta poprzez powstałe w odległości zaledwie 15 km od Wado...

  • Lokal Kalwaria Zebrzydowska ul. Główny Rynek

    Kalwaria Zebrzydowska » ul. Główny Rynek

    • 1 690 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w ścisłym centrum Kalwarii Zebrzydowskiej ! Nieruchomość posiada: > dwa lokale użytkowe od strony ulicy, > dwa piętra mieszkalne, > dwa garaże, > budyne...

  • Lokal Wadowice

    Wadowice

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia piętro w budynku biurowo - usługowym. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, duży parking możliwość montażu bardzo widocznych reklam. W skład piętra do...

  • Lokal Wadowice ul. al. Matki Bożej Fatimskiej

    Wadowice » al. Matki Bożej Fatimskiej

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica zlokalizowana na Alei Matki Boskiej Fatimskiej w Wadowicach przy bardzo ruchliwej drodze i przy szlaku komunikacyjnym. Kamienica z ogromnym potencjałem. Na parte...

  • Lokal do wynajecia
    1 / 16
    Lokal do wynajecia

    Zawadka

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam,wynajmę lokal usługowo biurowy w Miejscowości Zawadka (3Km )od Wadowic Nowo wybudowany Lokal znajduje się na poziomie 0, Posiada miejsca parkingowe Ogrzewanie podłogowe Alarm...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Lokal użytkowy Wadowice
    Lokal użytkowy Wadowice

    Wadowice

    • 7 500 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy wadowickim rynku. Lokal położony jest na parterze kamienicy z wejściem bezpośrednio z pl. Jana Pawła II. Powierzchnia lokalu wynosi 134,...