• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Suchą Beskidzką

(7)
  • Lokal użytkowy Wadowice
    Lokal użytkowy Wadowice

    Wadowice

    • 7 500 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy wadowickim rynku. Lokal położony jest na parterze kamienicy z wejściem bezpośrednio z pl. Jana Pawła II. Powierzchnia lokalu wynosi 134,...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Lokal do wynajecia
    1 / 16
    Lokal do wynajecia

    Zawadka

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam,wynajmę lokal usługowo biurowy w Miejscowości Zawadka (3Km )od Wadowic Nowo wybudowany Lokal znajduje się na poziomie 0, Posiada miejsca parkingowe Ogrzewanie podłogowe Alarm...

  • Lokal Wadowice

    Wadowice

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia piętro w budynku biurowo - usługowym. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, duży parking możliwość montażu bardzo widocznych reklam. W skład piętra do...

  • Lokal Wadowice ul. al. Matki Bożej Fatimskiej

    Wadowice » al. Matki Bożej Fatimskiej

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica zlokalizowana na Alei Matki Boskiej Fatimskiej w Wadowicach przy bardzo ruchliwej drodze i przy szlaku komunikacyjnym. Kamienica z ogromnym potencjałem. Na parte...

  • Lokal Wadowice ul. Floriańska

    Wadowice » ul. Floriańska

    • 1 999 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 2 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wadowice miejscowość w Małopolsce którą z roku na rok odwiedza co raz więcej turystów. Atrakcyjność turystyczna ciągle wzrasta poprzez powstałe w odległości zaledwie 15 km od Wado...

  • Lokal Kalwaria Zebrzydowska ul. Główny Rynek

    Kalwaria Zebrzydowska » ul. Główny Rynek

    • 1 690 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w ścisłym centrum Kalwarii Zebrzydowskiej ! Nieruchomość posiada: > dwa lokale użytkowe od strony ulicy, > dwa piętra mieszkalne, > dwa garaże, > budyne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę lokal użytkowy

    Kęty

    • 7 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę nowoczesny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji,centrum Kęt blisko Rynku.Bezpośredni wjazd od ul.JANA 3 SOBIESKIEGO ,własny parking.Lokal o powierzchni całkowitej 282...

  • 1 / 4
    Lokal Bystra Śląska

    Bystra

    • 2 900 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odrestaurowana Willa położona w uzdrowiskowym klimacie ,całkowicie podpiwniczona zbudowana na planie kwadratu. Na parterze willi są dwa ogromne salony, który podłogi wyłożone są od...

  • Sprzedam lokal użytkowy.
    1 / 11
    Sprzedam lokal użytkowy.

    Kęty

    • 1 490 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 284 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Sprzedam nowoczesny lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji,centrum Kęt blisko Rynku.Bezpośredni wjazd od ul.JANA 3 SOBIESKIEGO ,własny parking.Lokal o powierzchni całkowitej 28...

  • Lokal Zator

    Zator

    • 1 659 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zator miejscowość słynąca z Energylandi największego Parku Rozrywki w Polsce. Co roku odwiedza to miejsce prawie 2 000 000 klientów. W pobliżu inne tematyczne Parki Rozrywki....

  • Lokal Andrychów

    Andrychów

    • 4 990 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży bardzo dobrze funkcjonująca piekarnia, wraz z siecią sprzedaży i doskonale zlokalizowana nieruchomością. Piekarnia powstała w roku 1936 posiada sieć sprzedaży w 9...

  • Lokal na Gabinety

    Radziszów

    • 6 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przychodnia AD Vitam w Radziszowie zaprasza do współpracy. Oferujemy wynajem części naszej przestrzeni medycznej pod gabinety prywatne. Nasza przychodnia to nowoczesny obiekt ide...

  • Lokal ZELCZYNA ul. Szlachecka

    Zelczyna » ul. Szlachecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzo...

  • 1 / 3
    Lokal Mogilany ul. Centrum

    Mogilany » os. Centrum

    • 900 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    110 metrowy lokal usługowo handlowy , II poziomowy w centrum Mogilan . Wejście z poziomu "0" bez schodów Na parterze około 50m2 znajduje się : powierzchnia handlowa i pomieszczen...

  • Lokal użytkowy Zator,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zator,

    Zator

    • 2 900 000 zł cena
    • 4 203 m2 powierzchnia
    • 690 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dochodowy, gotowy i działający od 6 lat biznes - ośrodek domków pod Zatorem. Oferujemy Państwu świetnie oceniany i dochodowy biznes w postaci ośrodka domków. Ośrodek składa się z...

  • Zator, ul. Kościuszki 1 - lokal do sprzedania.
    1 / 7
    Zator, ul. Kościuszki 1 - lokal do sprzedania.

    Zator

    • 342 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal o powierzchni 57 m2 w pawilonie wielobranżowym bliska centrum Zatora przy drodze wyjazdowej z Rynku w kierunku Oświęcimia. Lokal jest na parterze, a w budynku znajdu...

  • Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 84 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem a t...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 58 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Myślenice (32-400) Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia
    1 / 3
    Myślenice (32-400) Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia

    Myślenice

    • 123 456 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    1.Hala produkcyjno- magazynowa do wynajęcia w Myślenicach tuż przy zjeździe z S7/Zakopianki. Hala 1200 m2, wysokość 5,5m. Wewnątrz hali suwnica o nośności 5 ton. Hala posiada 3 bra...

  • Nieruchomość inwestycyjna, Kęty przy rondzie
    1 / 14
    Nieruchomość inwestycyjna, Kęty przy rondzie

    Kęty

    • 490 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 063 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Nieruchomość z wyjątkową lokalizacją i potencjałem usługowo-mieszkaniowym Lokalizacja: * Województwo: Małopolskie * Powiat: Oświęcim * Gm...

  • Lokale handlowe i działka w centrum Andrychowa
    1 / 16
    Lokale handlowe i działka w centrum Andrychowa

    Andrychów

    • 1 405 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 806 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul . Legionów. Wszystki...

  • Gabinet terapeutyczny blisko centrum Żywca/WYNAJEM
    1 / 10
    Gabinet terapeutyczny blisko centrum Żywca/WYNAJEM

    Żywiec

    • 450 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący [tel] Gabinet terapeutyczny blisko centrum ŻYWCA/WYNAJEM Do wynajęcia lokal w prywatnym budynku przy ruchliwej ulicy Kopernika - idealny na g...

  • Budynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym
    1 / 16
    Budynek z ogromnym potencjałem inwestycyjnym

    Międzybrodzie Bialskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 330 m2 powierzchnia
    • 1 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    RYSZARD DANIELAK Agent prowadzący [tel] Możliwość adaptacji na pensjonat, dom opieki, siedzibę firmy, apartamenty na wynajem lub działalność usługową (handel, gastronomia, adminis...

  • Lokal użytkowy Mogilany
    1 / 9
    Lokal użytkowy Mogilany

    Mogilany

    • 10 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia dwupoziomowy obiekt o przeznaczeniu magazynowym, handlowym, produkcyjnym. Na całkowitą powierzchnię ok. 480m2 składają się: PARTER o powierzchni...

  • Lokal użytkowy Skawina, Ogrody
    1 / 12
    Lokal użytkowy Skawina, Ogrody

    Skawina

    • 1 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Pa...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 75 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Obiekt idealnie nadaje się do składowania różnego rodzaju towarów,...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 13 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 149,38m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Przy bu...

  • 1 / 3
    Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 71-73m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Twoja firma zasługuje na tę lokalizację!
    1 / 3
    Twoja firma zasługuje na tę lokalizację!

    Żywiec

    • 10 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy 180 m² | Żywiec (trasa na Korbielów) Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal o łącz...

  • Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka
    Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka

    Skawina

    • 595 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy | centrum Skawiny | witryna | najemca Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76,45 m, położony w ścisłym centrum Skawiny ul. Korabnicka 10. Świetna lokalizacja d...

  • Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny
    1 / 16
    Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny

    Skawina

    • 122 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pizzeria na sprzedaż – Skawina, ul. A. Mickiewicza 8 Opis działalności: Na sprzedaż w pełni wyposażona pizzeria działająca w formie sp. z o.o., zlokalizowana w Skawinie przy ul. A...