• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kalwaria Zebrzydowska

(4)
  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metr...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego m...

  • Duże, wygodne mieszkanie w atrakcyjnej cenie!

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 719 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w sercu Kalwarii Zebrzydowskiej – idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 83 m², które z pewnością...

  • Lokal Kalwaria Zebrzydowska ul. Główny Rynek

    Kalwaria Zebrzydowska » ul. Główny Rynek

    • 1 690 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w ścisłym centrum Kalwarii Zebrzydowskiej ! Nieruchomość posiada: > dwa lokale użytkowe od strony ulicy, > dwa piętra mieszkalne, > dwa garaże, > budyne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Paszkówka

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Marcyporęba

    • 359 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Przytkowice

    • 1 395 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Skawinki » ul. Źródlana

    • 1 050 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Barwałd Średni

    • 699 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 3 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Działka Marcyporęba ul. Granice

    Marcyporęba » ul. Granice

    • 210 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcyporęba piękne zielone i spokojne miejsce. Do Skawiny 18 km Do Wadowic 19 km Do Krakowa 35 km Działka budowlana o powierzchni 720 m2. powstała z podziału dużej prawi...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi
    1 / 16
    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią....

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...

  • Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa
    1 / 10
    Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa

    Marcyporęba

    • 420 000 zł cena
    • 7 049 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 7049 m² MPZP – 8MU.15 | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI MARCYPORĘBA | DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY PRZESTRZEŃ | SPOKÓJ | MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU Na sprzedaż wyjątko...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Leńcze

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leńcze, 40arów, wszystkie media w obrębie działki czyli woda, prąd i gaz. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Jeśli ktoś będzie za...

  • Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokoj...

  • Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł
    1 / 7
    Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł
    1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi
    1 / 14
    Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spoko...

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł
    1 / 6
    Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł
    1 / 8
    Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²
    1 / 16
    Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • Dom Paszkówka gm. Brzeźnica
    1 / 12
    Dom Paszkówka gm. Brzeźnica

    Paszkówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkowy parterowy dom o powierzchni 250,90 m2, którego bryła nawiązuje do tradycyjnej architektury dworku polskiego. Dom wyróżnia się stylowym i uni...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 14
    Działka z warunkami zabudowy

    Jastrzębia

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy ( dom do rozbiórki ) cena do negocjacji

  • Dom Lanckorona
    1 / 12
    Dom Lanckorona

    Lanckorona

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu....

  • Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica
    1 / 15
    Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica

    Marcyporęba

    • 298 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka w Marcyporębie - atrakcyjna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Marcyporęba, w gminie Brzeźnica. To idea...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia
    1 / 12
    Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Tere...

  • Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń
    1 / 13
    Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń

    Izdebnik

    • 212 500 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 1 025 m² (10 ARÓW) GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI – IDEALNA POD DOM...

  • Sprzedam piękne działki rolno-budowlane
    1 / 13
    Sprzedam piękne działki rolno-budowlane

    Jastrzębia

    • 35 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, mam do sprzedania piękne, widokowe działki rolno-budowlane, położone na terenie Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego w malowniczej miejscowości Jastrzębi...

  • Urocza działka tylko 20min na południe od Krakowa
    1 / 14
    Urocza działka tylko 20min na południe od Krakowa

    Izdebnik

    • 295 000 zł cena
    • 2 337 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 2 337 m² GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY / INWESTYCJĘ – BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA Z POTENCJAŁEM – IDEALNA POD DOM W OTOCZENIU NATURY Na s...

  • Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami
    1 / 16
    Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami

    Zagórze

    • 1 100 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania oferujemy urządzony dom z pięknie zadbanym ogrodem, dwoma tarasami, garażem - gotowy do zamieszkania. Dom budowany w latach'80 o powierzchni całkowitej 145,50m2...

  • Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina
    1 / 15
    Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina

    Marcyporęba

    • 990 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcyporęba - Brzeźnica. Prezentowany dom jest gotowy do z...

  • Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska
    Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska

    Leńcze

    • 990 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek po...