• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Białystok
  • Białka
  • Toporzysko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący (dwa udziały 1/2)
    1 / 13
    Syndyk sprzeda dom wolnostojący (dwa udziały 1/2)

    Gaj

    • 963 250 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 4 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alerion spółka z o.o. – Syndyk masy upadłości Magdaleny Majorczyk – osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej; Przemysława Majorczyka – osoby fizycznej nie prowadzą...

  • Mieszkanie Skawina
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 420 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rod...

  • Bezczynszowe mieszkanie na parterze
    1 / 15
    Bezczynszowe mieszkanie na parterze

    Wadowice

    • 2 700 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, wygodne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | parter | bezczynszowe | spokojna okolica blisko Wadowic. Do wynajęcia komfortowe, bezczynszowe mieszkanie po generalny...

  • Dom Łękawica gm. Skrzyszów
    Dom Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających mi...

  • Dom na widokowej działce I 120 m² I Hit cena!

    Sucha Beskidzka

    • 409 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dom z lat 60-tych, położony w spokojnej części Suchej Beskidzkiej. Nieruchomość usytuowana jest na malowniczej, widokowej działce o powierzchni ok. 800 m², z...

  • Działka usługowa Gaj gm. Mogilany, Gilówka
    1 / 15
    Działka usługowa Gaj gm. Mogilany, Gilówka

    Gaj

    • 495 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Gaj, gm. Mogilany - działka MU 15 min od Krakowa! Gotowa pod budowę domu lub na rozwój biznesu Szukasz miejsca, gdzie połączysz szybki dojazd do miasta z przestrzenią d...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Myślenice

    • 935 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 049 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Czernichów

    • 879 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Czernichów

    • 889 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bez prowizji, gotowy, duża działka

    Przeginia Duchowna

    • 880 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci p...

  • Bez prowizji, 4 sypialnie, garaż, pod Krakowem

    Przeginia Duchowna

    • 880 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu Przestronny dom, wraz z garażem zlokalizowany w około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz pro...

  • Dom Wadowice
    1 / 9
    Dom Wadowice

    Wadowice

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 mkw położony w Wadowicach. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, salonu z jadalnią, kuchni, ganku, łazienki i osobnego WC. Budynek zadban...

  • Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska
    Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska

    Leńcze

    • 990 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek po...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Gaj

    • 7 900 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ładny funkcjonalny dom do wynajęcia.Lokalizacja Mogilany/Gaj 6km od Krakowa.152mkw na 8 arowej działce + przylegająca działka 10ar zagospodarowana jako ogród.5 pokoi, kuchnia w peł...

  • Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina
    1 / 13
    Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina

    Skawina

    • 449 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY I DZIAŁKĘ 14AR !!! IDEALNY DOM DLA RODZINY 2-POKOLENIOWEJ, Z OSOBNYMI WEJŚCIAM...

  • Krzeszów - widokowa działka budowlana
    1 / 7
    Krzeszów - widokowa działka budowlana

    Krzeszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 928 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni łącznej 2928 m² w Krzeszowie – idealne miejsce na realizację Twoich marzeń! Jeśli szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości na...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2. Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Po...

  • Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów
    1 / 11
    Widokowa działka budowlana z dostępem do mediów

    Wysoka

    • 179 000 zł cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana na Wysokiej koło Jordanowa – Twoje wymarzone miejsce pod inwestycję! Marzysz o miejscu, które zachwyca niepowtarzalnym widokiem i spokojem? Ta działka...

  • Domek letniskowy wśród drzew
    1 / 5
    Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim. Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z a...