• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stoczek Łukowski +20 km
  • Łódź
  • Podlesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!
    1 / 8
    Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!

    Wołowice

    • 400 582 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1846 m2, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wołowice (gm. Czernichów, powiat krak...

  • Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie
    1 / 16
    Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie

    Mucharz

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po...

  • Inwestuj w las: spokój i zysk wartość w jednym
    1 / 6
    Inwestuj w las: spokój i zysk wartość w jednym

    Zawadka

    • 45 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczy teren leśny o łącznej powierzchni 75 ary, położony w Zawadce k/Tymbarku z dostępem do drogi. To najlepsza przyszłościowa lokata – bez...

  • Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja na sprzedaż koło Wadowic.

    Klecza Dolna

    • 2 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ? Nie masz czasu na budowę domu? Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaż...

  • Działka budowlana ( 1190 m2) w Frydrychowicach
    1 / 16
    Działka budowlana ( 1190 m2) w Frydrychowicach

    Frydrychowice

    • 121 275 zł cena
    • 1 190 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący [tel] Oferta dotyczy działki B o numerze nr 981/17 o wymiarach ok. 28,5 X 40 i udziału w działce dojazdowej numer 981/19 Powierzchnia działki 119...

  • 1 / 4
    Skawina | Działka budowlana 520 m² | blisko MPK

    Skawina » ul. Wiklinowa

    • 379 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 729 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować swój dom w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć szybki dostęp do Krakowa? Ta działka w Skawinie to idealne połączenie komfortu ży...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 790 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z widokiem na Babią Górę – Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (Pensjonat/Hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na...

  • Dom Wadowice
    1 / 4
    Dom Wadowice

    Wadowice

    • 599 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidny dom wolnostojący, położony w malowniczej okolicy, która gwarantuje jeden z najpiękniejszych widoków w regionie – panoramę całej Babiej Góry. To idealna propozyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam wiejski domek w górach
    1 / 2
    Sprzedam wiejski domek w górach

    Sucha Beskidzka

    • 300 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wiejski domek w górach położony na działce budowlanej o powierzchni 539m2 zlokalizowany w Suchej Beskidzkiej, przy szlaku do Zawoi i na Babią Górę. Dwa pokoje z kuchnią i...

  • 2 pokoje z loggią | Gotowe do zamieszkania

    Skawina

    • 476 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ i świetną lokalizację — idealna zarówno do zamieszkan...

  • Dom wolnostojący - Liszki, Kryspinów, Kaszów
    1 / 8
    Dom wolnostojący - Liszki, Kryspinów, Kaszów

    Kaszów

    • 659 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - klimatyczny dom wolnostojący zlokalizowany nieopodal Krakowa - w miejscowości Kaszów gmina Liszki, zaledwie ok. 10 min od węzła autostradowego "Kryspinów". Dom o po...

  • Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy
    1 / 5
    Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy

    Wołowice

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam budowlaną działkę w miejscowości Wołowice (od strony Dąbrowej) o powierzchni 7 arów. Do działki przylega pas zieleni o powierzchni 1ar, z możliwością odkupienia od Gminy (...

  • Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienie mieszkanie Skarpa parter!!!!

    Wadowice

    • 580 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lub zamiana na mniejsze mieszkanie.Piękne , przestronne , słoneczne mieszkanie , położone w Wadowicach na Osiedlu Pod Skarpą Przekształcone tylko na własnościowe to (...

  • Dom pod Krakowem w cenie mieszkania, 7 arów

    Przeginia Duchowna

    • 880 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci p...

  • Lokal do wynajecia
    1 / 16
    Lokal do wynajecia

    Zawadka

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam,wynajmę lokal usługowo biurowy w Miejscowości Zawadka (3Km )od Wadowic Nowo wybudowany Lokal znajduje się na poziomie 0, Posiada miejsca parkingowe Ogrzewanie podłogowe Alarm...

  • Nowoczesny dom z dużą działką 20 min od Skawiny

    Kossowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena: 1 199 000 PLN (do negocjacji)Szukasz domu, w którym Twoja rodzina naprawdę odpocznie – z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Krakowa?Ten wolnost...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Frydrychowice

    • 250 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzien dobry na sprzedaż wystawiony jest dom jednorodzinny do czesciowego remontu. Powierzchnia mieszkalna okolo 50 m ² do rozbudowy 105 m² lub wiecej . Powierznia dzialki okolo 10...

  • Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów
    1 / 16
    Działka budowlana Wysoka, gmina Jordanów

    Wysoka

    • 440 000 zł cena
    • 4 525 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wysoka, w spokojnej i zielonej części gminy Jordanów. Działka o powierzchni 4525 m² ma regularny, zbliżony do kwad...

  • Działka Budowlana.Sprzedaż bez pośrednika

    Sucha Beskidzka

    • 265 000 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będzie krótko i na temat. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1727m² położona w Suchej Beskidzkiej pomiędzy posesją #12 i #14 przy ulicy Turystycznej. Jest to optymalna l...

  • Dom Myślenice Krzyszkowice
    1 / 15
    Dom Myślenice Krzyszkowice

    Myślenice

    • 1 820 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 260 m² (plus piwnica 45m2) Krzyszkowice, powiat myślenicki (woj. małopolskie) Zap...