• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Do sprzedaży dom z działką w Sułkowicach koło Myślenic
    1 / 10
    Do sprzedaży dom z działką w Sułkowicach koło Myślenic

    Sułkowice

    • 920 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o wymiarach ok. 30,5m-31,5m szerokości oraz 54m długości. Teren w granicach działki jest płaski, ogrodzony-ogrodzenie od frontu stanowią murowane słupki, konstrukcja stalow...

  • Sprzedam mieszkanie Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem i komórką lokatorską. Zlokalizowane na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania: 66,56 m² + komórka lokatorska 4m². Bardzo dobra lokalizacja , blis...

  • Pilna sprzedaż domu! Maków Podhalański! Cena HIT!

    Maków Podhalański

    • 644 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenowa okazja!PILNA SPRZEDAŻ!Dom jednorodzinny w Makowie Podhalańskim – komfort, przestrzeń i spokój!Zapraszam do obejrzenia prezentacji filmowej tej nieruchomości!Na sprzedaż funk...

  • Działka budowlana 3550 m2, dla inwestora!

    Budzów

    • 570 000 zł cena
    • 3 550 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 3550 m2 | BUDZÓW – WIDOK, SŁOŃCE, POTENCJAŁ INWESTYCYJNYNowa, obniżona cena!Było 630.000 PLNJest 570.000 PLNNa sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni...

  • Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)
    1 / 8
    Działka na sprzedaż (Projekt i pozwolenie na budowę)

    Rączna

    • 1 440 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 31 arów, Nieruchomość położona w miejscowości Rączna (gmina Liszki), zaledwie 10 km od pętli tramwajowej Salwator. Idealna pro...

  • Dom rekreacyjny 41,5 m² Grzechynia, działka 934 m²

    Grzechynia

    • 415 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny w Grzechyni o powierzchni użytkowej 41,5 m², położony na działce 934 m² w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy górskim potoku, w sąsiedztwie...

  • Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny
    1 / 7
    Spokojne miejsce, ogromny potencjał iwestycyjny

    Bęczarka

    • 690 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na sprzedaż duża osada zapewnia spokojne życie jak również ogromny potencjał inwestycyjny w Bęczarce gmina Myślenice. Oferta dla osób,...

  • Działka Mucharz ul.

    Mucharz

    • 189 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - Mucharz (woj. małopolskie)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni ok. 1200 m², położona w miejscowości Mucharz, powiat wadowicki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²
    1 / 16
    Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł
    1 / 6
    Działka w Jastrzębiej 8,77 ar. W Cenie 89 000 zł

    Jastrzębia

    • 89 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokoj...

  • DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów
    1 / 3
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów. Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w kształ...

  • Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł
    1 / 8
    Działka w Jastrzębiej 52,64 ar. W Cenie 535 000 zł

    Jastrzębia

    • 535 000 zł cena
    • 5 267 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 6,97 ar. W Cenie 73 000 zł

    Jastrzębia

    • 73 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spoko...

  • Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 8,52 ar. W Cenie 87 000 zł

    Jastrzębia

    • 87 000 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł
    1 / 7
    Działka w Jastrzębiej 41,33 ar. W Cenie 420 000 zł

    Jastrzębia

    • 420 000 zł cena
    • 4 133 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł
    1 / 4
    Działka w Jastrzębiej 19,68 ar. W Cenie 205 000 zł

    Jastrzębia

    • 205 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi
    1 / 14
    Na sprzedaż pastwisko zalesione w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 70 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi,...

  • Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł
    1 / 5
    Działka w Jastrzębiej 12,16 ar. W Cenie 125 000 zł

    Jastrzębia

    • 125 000 zł cena
    • 1 216 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Zagórze gm. Babice
    1 / 7
    Działka budowlana Zagórze gm. Babice

    Zagórze

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 a. , zlokalizowana w gminie Babice, miejscowość Zagórze. Działka objęta Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania...

  • Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!

    Myślenice

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myślenice, Głogoczów DOM WOLNOSTOJĄCY Z TARASEM I OGRODEM! DOSTĘPNY OD ZARAZ! Nieruchomość o metrażu 52,08m2 składa się z dwóch pięter, na których znajdują się: dwa pokoje, pral...