• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
  • Stoczek Łukowski +20 km
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Sprzedam dom z działka lub działki do wydzielenia
    1 / 6
    Sprzedam dom z działka lub działki do wydzielenia

    Sucha Beskidzka

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na działce znajduje sie również wiata garaż ogrzewanie domu na pellet.Isnieje możliwośc wydzielenia działek na mniejsze parcele wedle klienta

  • Zembrzyce – budynek pod handel/usługi | centrum!

    Zembrzyce

    • 225 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo-usługowy | 105 m² | Zembrzyce | przy drodze | centrum miejscowości | 2 osobne lokale Na sprzedaż atrakcyjny budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowan...

  • GOTOWY DOM PREMIUM
    1 / 15
    GOTOWY DOM PREMIUM

    Mogilany

    • 1 299 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu...

  • Duże mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Duże mieszkanie z ogródkiem

    Wadowice

    • 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 4 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z ogródkiem w centrum miasta? A może idealnego miejsca na swoją kancelarię, biuro rachunkowe czy studio fotograficzne? Miejsca, któr...

  • Działka budowlana przy DK28
    1 / 16
    Działka budowlana przy DK28

    Jaroszowice

    • 135 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę małego domu w zielonej, widokowej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana o powierzchni 2 277 m2 w Jaroszowicach, położ...

  • Działka budowlana Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Skawina

    Skawina

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina . Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzi...

  • Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina

    Wielkie Drogi

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Skawina

    Skawina

    • 147 740 zł cena
    • 841 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 8,41 ara spokojna lokalizacja, nowe osiedle Wielkie Drogi | gmina Skawina Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8,98 ara, położona w kameralnej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grabie gm. Łapanów
    1 / 15
    Dom Grabie gm. Łapanów

    Grabie

    • 650 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 1 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miej...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    1 / 14
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 835 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | ŁADNY DOM POD LASEM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy wolnostojący dom do wykończenia o powierzchni użytkowej 130 m2, położo...

  • Mieszkanie Myślenice, Zacisze
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, Zacisze

    Myślenice

    • 999 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zarabie, Myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślen...

  • Lokal użytkowy Skawina, Ogrody
    1 / 12
    Lokal użytkowy Skawina, Ogrody

    Skawina

    • 1 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Pa...

  • Lokal użytkowy Mogilany
    1 / 9
    Lokal użytkowy Mogilany

    Mogilany

    • 10 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia dwupoziomowy obiekt o przeznaczeniu magazynowym, handlowym, produkcyjnym. Na całkowitą powierzchnię ok. 480m2 składają się: PARTER o powierzchni...

  • MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.
    1 / 9
    MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.

    Myślenice

    • 589 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Myślenicach 2 piętro ( szeroka klatka ) 60m2 balkon ( na całej długości mieszkania ) + komórka lokatorska około 4m2 3 pokoje o wymiarach ( p...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Skawina

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo ciepłe mieszkanie w Skawinie blisko Krakowa o powierzchni 46m2 2 pokojowe 2700+media okolo 600zl

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 1 299 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powier...

  • Mieszkanue na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanue na wynajem

    Skawina

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okolicznościowe .Umowa Notarialna.Kaucja w zależnoścu od czasu wypowiedzenia

  • Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica
    1 / 13
    Dom Nowe Dwory gm. Brzeźnica

    Nowe Dwory

    • 679 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Nowych Dworach, bezpośrednio przy drodze powiatowej. Dom o powierzchni netto ok. 160 mkw, rozlo...

  • Zaciszna działka rolna w sercu zielonej przyrody
    1 / 9
    Zaciszna działka rolna w sercu zielonej przyrody

    Zawadka

    • 75 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka natury – działki położonej wśród łąk i lasów o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej, spokojnej okolicy Zawadka k/ Tymbarku. To ide...

  • Zielony azyl w otoczeniu natury
    1 / 15
    Zielony azyl w otoczeniu natury

    Tarnawa Dolna

    • 190 000 zł cena
    • 9 581 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 9581m². Działki kształtem są zbliżone do...