• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sępólno Krajeńskie
  • Łódź
  • Podlesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Dom 80 m² do własnej aranżacji – Sucha Beskidzka

    Sucha Beskidzka

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą do własnej aranżacji – Sucha Beskidzka Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80 m² wybudowany w latach 30-tych XX wieku, położony w spokojnej i zielonej częś...

  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji! Osiedle Pod Skarpą zapewnia bliskość wszystkiego co ważne dla rodziny - szkoła, przedszkole, basen, sklepy, ścieżka rowerowa, s...

  • Działka rolno-budowlana Chocznia gm. Wadowice
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Chocznia gm. Wadowice

    Chocznia

    • 199 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana. Łączna powierzchnia to 63ar, z czego 12 ar to działka budowlana, pozostała część jest oznaczona jako działka rolna. Szerokość działki to 12 met...

  • Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica
    1 / 15
    Działka budowlana Marcyporęba gm. Brzeźnica

    Marcyporęba

    • 298 000 zł cena
    • 2 847 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka w Marcyporębie - atrakcyjna lokalizacja, duży potencjał! Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Marcyporęba, w gminie Brzeźnica. To idea...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 11
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy – całoroczny, wybudowany w 2019 roku z wysokiej jakości materiałów, wykonany w technologii szkieletowej, pokryty blacho dachówką. Całość ocieplona wełną mineralną o...

  • Dom wolnostojący Spytkowice
    1 / 16
    Dom wolnostojący Spytkowice

    Spytkowice

    • 535 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Spytkowicach Lokalizacja: Spytkowice 424 Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia użytkowa: 215 m² Liczba pokoi: 9 Sypialnie: 3-4 (w zależności od aranżacji) Łazienki: 2...

  • Dom Lanckorona
    1 / 12
    Dom Lanckorona

    Lanckorona

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • WZ BEZTERMINOWA – Twój dom na Podhalu!
    1 / 14
    WZ BEZTERMINOWA – Twój dom na Podhalu!

    Leśnica

    • 224 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym azylu u stóp Tatr, ale przerażają Cię lata oczekiwania na decyzje administracyjne? Ta oferta to Twój "skrót" do własnego domu. Sprzedajemy wyjątkową działkę w mie...

  • Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka
    1 / 5
    Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka

    Podłęże

    • 589 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną...

  • sprzedaż działki
    1 / 3
    sprzedaż działki

    Rączna

    • 450 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 8 arów + działkę rolną 41 arów – Rączna, Gmina Liszki Na sprzedaż oferuję łącznie 49 arów nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Rączna, gmina Liszk...

  • Działka budowlana Spytkowice
    1 / 4
    Działka budowlana Spytkowice

    Spytkowice

    • 99 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze...

  • Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin
    1 / 7
    Wynajmę nowoczesne mieszkanie Podhalanin

    Wadowice

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie (2025 r.) – pierwszy najem. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe. • salon połączony z kuchn...

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • Mieszkanie Skawina
    1 / 5
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 239 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Skawinie dzielnica Samborek , na działce 4,5 AR / 7 lokali + poddasze / z 1995 roku po termomodernizacji Standard stan deweloperski podwyższo...

  • Mieszkanie Skawina
    1 / 5
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 458 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w centrum Skawiny. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m2...

  • Luksusowy dom z basenem i sauną k. Wadowic
    1 / 16
    Luksusowy dom z basenem i sauną k. Wadowic

    Wadowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 9 338 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] KUPUJĄC, NIE PŁACISZ PROWIZJI. Na sprzedaż elegancki, luksusowy dom jednorodzinny, zlokalizowany zaledwie 8 km od centrum Wadowic, wybudowa...

  • Wynajmę Dom Głogoczów w zabudowie bliźniaczej
    1 / 9
    Wynajmę Dom Głogoczów w zabudowie bliźniaczej

    Myślenice

    • 4 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom bezpośrednio od właściciela, o powierzchni 111,30 pow. Użytkowej) zlokalizowany w Głogoczowie, około 25 km od centrum Krakowa. Budynek wybudowany w 2021roku do wyn...

  • Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!
    1 / 12
    Krzeszów – działka 870 m2 pod domek letniskowy!

    Krzeszów

    • 115 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – 870 m² – Krzeszów, powiat suski Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 870 m², położoną w malowniczej miejscowości Krzesz...

  • Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 109 000 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŁĘKAWICY - ATRAKCYJNE MIEJSCE NA TWÓJ NOWY DOM Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie...