• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grotniki
  • Łódź
  • Podlesie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 662 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną lub deweloperską Buków gm. Mogilany 26,62ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli:...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 750 000 zł cena
    • 1 331 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż idealna pod inwestycję jednorodzinną Buków gm. Mogilany 13,31ara Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny zabudowy m...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 2 210 000 zł cena
    • 6 459 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    2 Działki na sprzedaż idealne pod inwestycję deweloperską Buków gm. Mogilany 26,49ar + 38,10 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działki w planie zag...

  • Działka budowlana Mogilany,
    1 / 5
    Działka budowlana Mogilany,

    Mogilany

    • 710 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie MU1 czyli: tereny...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Mieszkanie Skawina, Kilińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kilińskiego

    Skawina

    • 499 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, Action...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 75 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Obiekt idealnie nadaje się do składowania różnego rodzaju towarów,...

  • Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogrodem.

    Wadowice

    • 499 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 621 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Poczuj magię modernistycznej przestrzeni – Twój nowy azyl w sercu Wadowic to adres z duszą Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek w miejscu, które ma prawdziwą duszę i własną histori...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Dom Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 380 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do Dąbrówki między Brzeskiem a Bochnią, to tylko 30 minut samochodem od Krakowa, wygodny dojazd do autostrady A4. Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym wybudowany w...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 14
    Działka z warunkami zabudowy

    Jastrzębia

    • 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy ( dom do rozbiórki ) cena do negocjacji

  • Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów
    1 / 5
    Działka budowlana WYSOKA gm. Gm. Jordanów

    Wysoka

    • 260 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYSOKA. Działka budowlana położona w spokojnej okolicy bezpośrednio przy lokalnej drodze asfaltowej w sąsiedztwie łąk i lasów. Nieruchomość w kształcie trapezu o średniej szerok...

  • Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/55m2/Rynek/Żwirki i Wigury/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze przy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wchodzą d...

  • Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim
    1 / 8
    Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim

    Maków Podhalański

    • 587 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2.Oddzielne WC do lekkiego odświeżenia. Okna plastikowe, Instalacje po wymianie.Stan budynku b.dobry, ociep...

  • Atrakcyjna działka Niepołomice
    1 / 5
    Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Wyjątkowy dom na os. "Parkowe Wzgórze"
    1 / 16
    Wyjątkowy dom na os. "Parkowe Wzgórze"

    Mogilany

    • 4 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Vistula Estate proponuje Państwu na sprzedaż piękny dom na jednym z najpiękniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Polsce - "Parkowe Wzgórze" w podkrakowskich Mogilanach. OSIEDL...

  • Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Działka usługowa Wola Radziszowska gm. Skawina, Adama Mickiewicza

    Wola Radziszowska

    • 1 050 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wo...

  • Działka inwestycyjna Przeginia Duchowna gm. Czernichów,
    1 / 12
    Działka inwestycyjna Przeginia Duchowna gm. Czernichów,

    Przeginia Duchowna

    • 337 000 zł cena
    • 3 264 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przeginia Duchowna - 32,5 ara działki budowlanej! Działka płaska, nieznacznie podniesiony teren przez nawiezienie ziemi, obecnie działka zarośnięta trawą i częściowo zaroślami....

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2
    1 / 5
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2

    Facimiech

    • 210 000 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyj...

  • Mieszkanie Skawina Ogrody
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina Ogrody

    Skawina

    • 350 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!!TYLKO U NAS !!! - REZERWACJA - PROSZĘ O KONTAKT TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o doskonałej lokalizacji w okolicy ul. Mikoł...