• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
  • Sępólno Krajeńskie
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska
    1 / 5
    Działka budowlana Gaj gm. Mogilany, Zakopiańska

    Gaj

    • 3 500 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 417 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13 km OD GRANICY KRAKOWA ul.Zakopiańska, 84arowa , w Gaju gm Mogilany WIDOKOWA . W planie zagospodarowania pod zabudowę MIESZKANIOWĄ I USŁUGI Doskonały dojazd i dostęp do drogi pu...

  • Działka budowlana Skawina, Długa
    1 / 5
    Działka budowlana Skawina, Długa

    Skawina

    • 949 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 80 AROWA AROWA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 6 DOMÓW ( 6 połówek bliźniaków ) Zelczyna, okolice Krakowa/Borku Szlacheckiego . Domy zaprojektowane są na prostokącie o powierzchni o...

  • Dom typu Rezydencja
    1 / 16
    Dom typu Rezydencja

    Myślenice

    • 1 950 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 4 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Starsze malżeństwo utrzymujące się li tylko z rolniczej emerytury z konieczności pilnie sprzeda posiadłość na 19-to arowej działce .Dom pokryty jest miedzianą blachą .Ma trzy kon...

  • Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Poniatowskiego

    Skawina

    • 445 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje/50m2/piwnica/Poniatowskiego/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie przy ulicy Poniatowskiego w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna, w...

  • Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła
    1 / 16
    Inwestycja z możliwościami – nowoczesna bryła

    Klecza Górna

    • 1 190 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 5 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten nowoczesny, 3-kondygnacyjny dom w stanie deweloperskim to propozycja dla inwestora, który myśli przyszłościowo. Już od wejścia czujesz skalę możliwości – funkcjonalny układ poz...

  • Działka budowlana Mucharz
    Działka budowlana Mucharz

    Mucharz

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Z działki rozpościera się widok na praktycznie całe jezioro Mucharskie. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek, które łącznie dają powi...

  • Działka budowlana Grabie gm. Skawina
    1 / 5
    Działka budowlana Grabie gm. Skawina

    Grabie

    • 195 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt pro...

  • Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina
    1 / 9
    Działka rolna Wola Radziszowska gm. Skawina

    Wola Radziszowska

    • 670 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa

    Skawina

    • 650 000 zł cena
    • 3 473 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...

  • Działką budowlana z widokiem
    Działką budowlana z widokiem

    Wola Radziszowska

    • 270 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola Radziszowska to atrakcyjna lokalizacja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów i widokiem na las to idealne miejsce...

  • Dom Paszkówka gm. Brzeźnica
    1 / 12
    Dom Paszkówka gm. Brzeźnica

    Paszkówka

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność przedstawić wyjątkowy parterowy dom o powierzchni 250,90 m2, którego bryła nawiązuje do tradycyjnej architektury dworku polskiego. Dom wyróżnia się stylowym i uni...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym
    1 / 16
    Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym

    Świnna Poręba

    • 599 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskid...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy / całoroczny +  działka widokowa 10 ar na odludziu w górach – osada na sprzedaż, zlokalizowana w Beskidzie Małym, na wysokości prawie 650 m.n.p.m., z pięknym...

  • Sprzedam działkę 16 a z domem w Sułkowicach koło Myślenic
    1 / 4
    Sprzedam działkę 16 a z domem w Sułkowicach koło Myślenic

    Sułkowice

    • 910 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 569 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o wymiarach ok. 30,5m-31,5m szerokości oraz 54m długości. Teren w granicach działki jest płaski, ogrodzony-ogrodzenie od frontu stanowią murowane słupki, konstrukcja stalow...

  • Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków
    1 / 10
    Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków

    Wołowice

    • 840 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wykonany wg. projektu ARCHON+ " DOM W TURÓWKACH ". Nieruchomość położony 5 km od granicy Krakowa w Wołowicach gm. Czernichów. W pobliżu tereny rekreacyjn...

  • Dom Wadowice okolica
    1 / 12
    Dom Wadowice okolica

    Wadowice

    • 665 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek murowany z pustaka posadowiony na działce o powierzchni 531 mkw. Dom z lat 70 został niedawno wyremontowany, jest bardzo jasny, z dużymi, nowymi oknami PCV....

  • Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 5
    Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 84 000 zł cena
    • 2 077 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do Dąbrówki w Gminie Rzezawa. Płaska działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów: prąd, woda, gaz, kanalizacja i światłowód. Dojazd drogą asfaltową. Przybliżone...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2
    1 / 9
    Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2

    Zakrzów

    • 500 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy malowniczym jeziorze w miejscowości Zakrzów, gmina Wojnicz. Działka o prostokątn...