• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rudniki
  • Trzcianka
  • Wola Starogrodzka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(23)
  • Lokal użytkowy Wadowice
    Lokal użytkowy Wadowice

    Wadowice

    • 7 500 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy wadowickim rynku. Lokal położony jest na parterze kamienicy z wejściem bezpośrednio z pl. Jana Pawła II. Powierzchnia lokalu wynosi 134,...

  • Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny
    1 / 16
    Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny

    Skawina

    • 122 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pizzeria na sprzedaż – Skawina, ul. A. Mickiewicza 8 Opis działalności: Na sprzedaż w pełni wyposażona pizzeria działająca w formie sp. z o.o., zlokalizowana w Skawinie przy ul. A...

  • Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka
    Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka

    Skawina

    • 595 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy | centrum Skawiny | witryna | najemca Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76,45 m, położony w ścisłym centrum Skawiny ul. Korabnicka 10. Świetna lokalizacja d...

  • 1 / 3
    Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 71-73m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 75 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Obiekt idealnie nadaje się do składowania różnego rodzaju towarów,...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Skawina, Ogrody
    1 / 12
    Lokal użytkowy Skawina, Ogrody

    Skawina

    • 1 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Pa...

  • Lokal użytkowy Mogilany
    1 / 9
    Lokal użytkowy Mogilany

    Mogilany

    • 10 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia dwupoziomowy obiekt o przeznaczeniu magazynowym, handlowym, produkcyjnym. Na całkowitą powierzchnię ok. 480m2 składają się: PARTER o powierzchni...

  • Lokal do wynajecia
    1 / 16
    Lokal do wynajecia

    Zawadka

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam,wynajmę lokal usługowo biurowy w Miejscowości Zawadka (3Km )od Wadowic Nowo wybudowany Lokal znajduje się na poziomie 0, Posiada miejsca parkingowe Ogrzewanie podłogowe Alarm...

  • Myślenice (32-400) Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia
    1 / 3
    Myślenice (32-400) Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia

    Myślenice

    • 123 456 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    1.Hala produkcyjno- magazynowa do wynajęcia w Myślenicach tuż przy zjeździe z S7/Zakopianki. Hala 1200 m2, wysokość 5,5m. Wewnątrz hali suwnica o nośności 5 ton. Hala posiada 3 bra...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 84 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem a t...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 58 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • 1 / 2
    Syndyk sprzeda lokal niemieszkalny

    Sucha Beskidzka

    • 172 570 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 649 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności lokalu niemieszkalnego numer 1, stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej wynoszącej 266...

  • 1 / 3
    Lokal Mogilany ul. Centrum

    Mogilany » os. Centrum

    • 900 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    110 metrowy lokal usługowo handlowy , II poziomowy w centrum Mogilan . Wejście z poziomu "0" bez schodów Na parterze około 50m2 znajduje się : powierzchnia handlowa i pomieszczen...

  • Lokal ZELCZYNA ul. Szlachecka

    Zelczyna » ul. Szlachecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzo...

  • Lokal Wadowice

    Wadowice

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia piętro w budynku biurowo - usługowym. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, duży parking możliwość montażu bardzo widocznych reklam. W skład piętra do...

  • Lokal Wadowice ul. al. Matki Bożej Fatimskiej

    Wadowice » al. Matki Bożej Fatimskiej

    • 1 050 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica zlokalizowana na Alei Matki Boskiej Fatimskiej w Wadowicach przy bardzo ruchliwej drodze i przy szlaku komunikacyjnym. Kamienica z ogromnym potencjałem. Na parte...