• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(207)
  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący (dwa udziały 1/2)
    1 / 13
    Syndyk sprzeda dom wolnostojący (dwa udziały 1/2)

    Gaj

    • 963 250 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 4 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alerion spółka z o.o. – Syndyk masy upadłości Magdaleny Majorczyk – osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej; Przemysława Majorczyka – osoby fizycznej nie prowadzą...

  • Dom Łękawica gm. Skrzyszów
    Dom Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających mi...

  • Dom na widokowej działce I 120 m² I Hit cena!

    Sucha Beskidzka

    • 409 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dom z lat 60-tych, położony w spokojnej części Suchej Beskidzkiej. Nieruchomość usytuowana jest na malowniczej, widokowej działce o powierzchni ok. 800 m², z...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Myślenice

    • 935 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 049 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Czernichów

    • 879 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Czernichów

    • 889 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bez prowizji, gotowy, duża działka

    Przeginia Duchowna

    • 880 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bez prowizji, 4 sypialnie, garaż, pod Krakowem

    Przeginia Duchowna

    • 880 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu Przestronny dom, wraz z garażem zlokalizowany w około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz pro...

  • Dom Wadowice
    1 / 9
    Dom Wadowice

    Wadowice

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 100 mkw położony w Wadowicach. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, salonu z jadalnią, kuchni, ganku, łazienki i osobnego WC. Budynek zadban...

  • Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska
    Dom Leńcze gm. Kalwaria Zebrzydowska

    Leńcze

    • 990 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek po...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Gaj

    • 7 900 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ładny funkcjonalny dom do wynajęcia.Lokalizacja Mogilany/Gaj 6km od Krakowa.152mkw na 8 arowej działce + przylegająca działka 10ar zagospodarowana jako ogród.5 pokoi, kuchnia w peł...

  • Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina
    1 / 13
    Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina

    Skawina

    • 449 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY I DZIAŁKĘ 14AR !!! IDEALNY DOM DLA RODZINY 2-POKOLENIOWEJ, Z OSOBNYMI WEJŚCIAM...

  • Domek letniskowy wśród drzew
    1 / 5
    Domek letniskowy wśród drzew

    Krzeszów

    • 260 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy niewielki domek letniskowy usytuowany w Krzeszowie w powiecie suskim. Domek został wybudowany na betonowych palach, ma pow. użytkową 25 m2, posiada salon z a...

  • Dom do remontu w Spytkowicach
    1 / 14
    Dom do remontu w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 259 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzeda...

  • Dom Zawadka gm. Wadowice, Cynamonowa
    Dom Zawadka gm. Wadowice, Cynamonowa

    Zawadka

    • 1 249 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. Dom wybudowany z Pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem 20 cm, dachówka ceramiczna, dach ocieplony wełną. rolety w oknach....

  • Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina
    1 / 15
    Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina

    Marcyporęba

    • 990 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcyporęba - Brzeźnica. Prezentowany dom jest gotowy do z...

  • Dom Mogilany, Jaśminowa
    Dom Mogilany, Jaśminowa

    Mogilany

    • 779 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów ! Na sprzedaż dom woln...

  • Dom do remontu lub usunięcia na pięknej działce
    Dom do remontu lub usunięcia na pięknej działce

    Sułkowice

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży dom położony w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułkowice gm. Andrychów niedaleko granicy z Andrychowem. Dział...

  • Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym
    1 / 16
    Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym

    Skawina

    • 1 249 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |R| Property przedstawia Państwu na sprzedaż urokliwą kamienicę o powierzchni 120 m² z lokalem usługowym o powierzchni 30 m², położoną w samym centrum Skawiny. Idealna propozycja d...