• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(207)
  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi
    1 / 16
    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią....

  • Dom Włosań rynek pierwotny

    Włosań

    • 1 275 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój Dom pod Krakowem: Nowoczesność, Oszczędność i Spokój w Stanie Deweloperskim Nagłówek wprowadzający: Marzysz o własnym, energooszczędnym domu, w...

  • Dom Mogilany, Górska
    1 / 10
    Dom Mogilany, Górska

    Mogilany

    • 1 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykończony , wyposażony na widokowej , południowej działce ( Tatry i Babia Góra) , blisko lasu Powierzchnia około 140m2 Na parterze : wiatrołap , aneks kuchenny otwarty na sa...

  • Drewniany dom z duszą, który czeka na Ciebie

    Sucha Beskidzka

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna okazja! Około 100-letni drewniany dom z duszą w sercu Suchej Beskidzkiej – Twoje miejsce na nowy rozdział życia!Marzysz o domu, który opowiada swoją własną niepowtarzalną...

  • Mogilany, Garaż, Duża DziaŁka
    1 / 16
    Mogilany, Garaż, Duża DziaŁka

    Mogilany

    • 1 479 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mogilany - Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin Marzysz o przestronnym domu z dużą działką, który spełni oczekiwania nawet najbardzi...

  • Budzów - dom na widokowej działce

    Budzów

    • 499 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA NIŻSZA CENA!BYŁO 550.000 PLN - JEST 499.000 PLNNa sprzedaż dom w Budzowie (powiat suski) – idealna okazja dla miłośników własnej aranżacji i pięknych widoków!Budzów to...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rączna

    • 1 100 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom pod Krakowem w cenie mieszkania - 0% prowizji

    Przeginia Duchowna

    • 820 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci p...

  • Działka zagrodowa z domem w stanie do wykończenia

    Budzów

    • 749 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzów ( powiat suski, województwo małopolskie )Na sprzedaż działka zagrodowa o pow. ok. 2900 m2 z rozpoczętą budową – idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Istnieje możliwość dok...

  • Dom gotowy do zamieszkania - 140m2, las, góry!

    Sucha Beskidzka

    • 790 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena!Poprzednia cena - 960.000 PLNObecna cena - 790.000 PLNPolecamy!!!Marzysz o własnym domu w pięknej, zielonej okolicy, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jedn...

  • Dom Grzechynia

    Grzechynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wyjątkowy k...

  • ok. Liszek, za domem las, 0% prowizji,

    Przeginia Duchowna

    • 860 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włosań

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom przy lesie z pięknym widokiem na góry

    Sucha Beskidzka

    • 1 150 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 5 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena - 1.150.000 PLN --- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! --- Prezentujemy Państwu na sprzedaż znajdujący się w Suchej Beskidzkiej bud...

  • Dom w pobliżu Jeziora Mucharskiego

    Śleszowice

    • 399 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie przegap takiej OKAZJI !!!HIT cenowy - dom z dużą działką budowlaną, dużą stodołą i garażem na dwa auta oraz dojazdem z dwóch stron!!!Śleszowice k/ Suchej BeskidzkiejOferujemy P...

  • Dom do sprzedania
    Dom do sprzedania

    Frydrychowice

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni 150 m2 2006 rok stan do zamieszkania poddaszu użytkowym na działce około 19 arów ogrzewanie gazowe szambo ekologiczne więcej informacji na numer telefonu...

  • Dom Łączany ul. Wiślana

    Łączany » ul. Wiślana

    • 649 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Łączony spokojna miejscowość położona nad Wisłą. sklepy, restauracja, szkoła przedszkole. Cała infrastruktura spokojnego pięknego życia. Dom położony na ładnej prostokątnej dz...

  • Dom Gaj ul. Akacjowa

    Gaj » ul. Akacjowa

    • 1 800 000 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 6 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom NA 27 AROWEJ DZIAŁCE ( istnieje możliwość wybudowania drugiego domu) . z doskonałym dojazdem do Krakowa i autostrady A4m. Wybudowany dla siebie z materiałów najwyższ...