• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kalwarią Zebrzydowską

(207)
  • Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar
    1 / 16
    Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar

    Krzywaczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy...

  • Dom Łękawica gm. Stryszów
    Dom Łękawica gm. Stryszów

    Łękawica

    • 899 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. ZAGOSPODAROWANIE Około 88 arów dzi...

  • Dom Rączna rynek pierwotny ul. Szkolna

    Rączna » ul. Szkolna

    • 799 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,25 m² z prywatnym ogródkiem (65,29 m²), położony w zielonej i spokojnej części m...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 940 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący na malowniczej działce w Głogoczowie koło Krakowa - stan surowy *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny...

  • Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna
    1 / 15
    Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna

    Brzeźnica

    • 600 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować NOWOŚĆ w ofercie sprzedaży - wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany w okolicach Skawin y w miejscowości Paszkówka. Dom o powierzchni 146,5 m...

  • Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna
    1 / 9
    Dom Brzeżnica gm. Brzeźnica Paszkówka, Paszkówka, Leśna

    Brzeźnica

    • 895 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami
    1 / 16
    Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami

    Zagórze

    • 1 100 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania oferujemy urządzony dom z pięknie zadbanym ogrodem, dwoma tarasami, garażem - gotowy do zamieszkania. Dom budowany w latach'80 o powierzchni całkowitej 145,50m2...

  • Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański
    Dom Grzechynia gm. Maków Podhalański

    Grzechynia

    • 1 100 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa; Na sprzedaż nieruchomość o wyraźnym potencjale inwestycyjnym, przygotowana pod proje...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na sprzedaż Kryspinów ogórd taras garaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Kryspinów ogórd taras garaż

    Piekary

    • 1 469 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 12 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    On My Own Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 r. usytuowany w miejscowości Piekary gmina Liszki nieopodal Zalewu Kryspinów. Nieruchomość...

  • Unikalna okazja! Dom z duszą i 100-letnią historią

    Maków Podhalański

    • 699 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszej chwili wywołują emocje. Ten dom jest jednym z nich.Położony w samym sercu niewielkiego miasteczka, przy głównej drodze, od niemal 100 lat jest świadk...

  • Dom Mogilany rynek pierwotny

    Mogilany

    • 910 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu pięknie położone domy w Mogilanach. Okolica to drzewa, las i inne domki jednorodzinne. Inwestycja to mini osiedle zamknięte składające się z 6 domów. Ogrzewanie z...

  • Dom Spytkowice
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 329 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni netto 140 mkw położony w Spytkowicach, powiat wadowicki. Powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 82 mkw, składają się na...

  • Inwestycja w centrum
    1 / 16
    Inwestycja w centrum

    Wadowice

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej – zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce, w...

  • Dom 80 m² do własnej aranżacji – Sucha Beskidzka

    Sucha Beskidzka

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą do własnej aranżacji – Sucha Beskidzka Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80 m² wybudowany w latach 30-tych XX wieku, położony w spokojnej i zielonej częś...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 11
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy – całoroczny, wybudowany w 2019 roku z wysokiej jakości materiałów, wykonany w technologii szkieletowej, pokryty blacho dachówką. Całość ocieplona wełną mineralną o...

  • Dom wolnostojący Spytkowice
    1 / 16
    Dom wolnostojący Spytkowice

    Spytkowice

    • 535 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Spytkowicach Lokalizacja: Spytkowice 424 Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia użytkowa: 215 m² Liczba pokoi: 9 Sypialnie: 3-4 (w zależności od aranżacji) Łazienki: 2...

  • Dom Lanckorona
    1 / 12
    Dom Lanckorona

    Lanckorona

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 11,99 ara zlokalizowany w Lanckoronie przy ul. Paleckiej. Budynek z lat 40-tych XX wieku, nadający się do remontu....

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • Luksusowy dom z basenem i sauną k. Wadowic
    1 / 16
    Luksusowy dom z basenem i sauną k. Wadowic

    Wadowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 9 338 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący [tel] KUPUJĄC, NIE PŁACISZ PROWIZJI. Na sprzedaż elegancki, luksusowy dom jednorodzinny, zlokalizowany zaledwie 8 km od centrum Wadowic, wybudowa...

  • Wynajmę Dom Głogoczów w zabudowie bliźniaczej
    1 / 9
    Wynajmę Dom Głogoczów w zabudowie bliźniaczej

    Myślenice

    • 4 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom bezpośrednio od właściciela, o powierzchni 111,30 pow. Użytkowej) zlokalizowany w Głogoczowie, około 25 km od centrum Krakowa. Budynek wybudowany w 2021roku do wyn...