• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraśnicza Wola
  • Tarnów Grodkowski
  • Nadarzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ochodza

(1)
  • Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2
    1 / 6
    Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2

    Ochodza

    • 238 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęci...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wołowice rynek pierwotny

    Wołowice

    • 1 040 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Jednorodzinny na Osiedlu Domy Na Polanie - Wołowice, Kraków okolice | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - renomowane biuro nieruchomości - z dumą prezentu...

  • Działka Dąbrowa Szlachecka ul. Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 677 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym p...

  • Sprzedam działke rolną ciekawie położoną

    Pozowice

    • 70 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolną położona w Pozowicach gm. Skawina o pow. 5700 m2. Wymiary działki 11 mb x 550 mb, dobra klasa ziemi. Działka połozona przy drodze asfaltowej z możliwością...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Wołowice

    • 889 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Dąbrowa Szlachecka

    • 769 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Wołowice

    • 839 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Jeziorzany

    • 690 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Dąbrowa Szlachecka

    • 739 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 090 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2
    1 / 3
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2

    Facimiech

    • 150 000 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1395 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do prostokąt...

  • Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !
    Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !

    Facimiech

    • 135 000 zł cena
    • 1 559 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka pow. 1559 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki zbliżony do ściętego prostokąta o ori...

  • Działka KOPANKA ul. Skawińska

    Kopanka » ul. Skawińska

    • 650 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    26 AROWA, szeroka , płaska , W KOPANCE KOŁO SKAWINY . Budowlana , objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy budynkami w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie Drogi ul. Parkowa

    Wielkie Drogi » ul. Parkowa

    • 838 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    34arowa USŁUGOWA 7 km od Skawiny. Plan zagospodarowania dopuszcza handel detaliczny i hurtowy (w tym składy i magazyny), hotele, gastronomię, obiekty biurowe, konferencyjne i wy...

  • 1 / 2
    Działka budowlana przy lasku Wielkie Drogi/Zelczyna/Krzęcin

    Krzęcin

    • 299 000 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka dostępna przy lasku. Dojazd drogą powiatową. Wszystkie media znajdują się w drodze lub na działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Szybki dojazd do Skawiny - 7k...

  • Działka Wielkie Drogi ul. Krakowska

    Wielkie Drogi » ul. Krakowska

    • 1 190 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR okolice Skawiny .Plan zagospodarowania o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Możliwa zabudowa wolnostojąca , bliźniacza z usługami. Plan MU: 55% powierzchni zabudowy...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 768 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 48arowa działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 6 DOMÓW . -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    1 / 3
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 439 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .KWADRATOWA. -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9m, -intensywność zabudowy 0,01- 0,...

  • Mieszkanie, 64 m², Skawina
    1 / 11
    Mieszkanie, 64 m², Skawina

    Borek Szlachecki

    • 605 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze, o powierzchni 64 m2, ze strychem do adaptacji...

  • Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy
    1 / 5
    Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy

    Wołowice

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam budowlaną działkę w miejscowości Wołowice (od strony Dąbrowej) o powierzchni 7 arów. Do działki przylega pas zieleni o powierzchni 1ar, z możliwością odkupienia od Gminy (...

  • Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!
    1 / 8
    Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!

    Wołowice

    • 400 582 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1846 m2, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wołowice (gm. Czernichów, powiat krak...

  • Dom Grabie gm. Łapanów
    1 / 15
    Dom Grabie gm. Łapanów

    Grabie

    • 650 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 1 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miej...

  • Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina

    Wielkie Drogi

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina . Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzi...

  • Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków
    1 / 10
    Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków

    Wołowice

    • 840 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wykonany wg. projektu ARCHON+ " DOM W TURÓWKACH ". Nieruchomość położony 5 km od granicy Krakowa w Wołowicach gm. Czernichów. W pobliżu tereny rekreacyjn...

  • Działka budowlana Grabie gm. Skawina
    1 / 5
    Działka budowlana Grabie gm. Skawina

    Grabie

    • 195 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt pro...

  • Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny
    Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny

    Facimiech

    • 80 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-leśna . Miejscowość Facimiech koło Skawiny Idealna pod KRUS lub do innej adaptacji. Działka prostokątna w ok1/2 pow.zalesiona ,przez środek płynący strumyk . Idealni...

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2
    1 / 5
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2

    Facimiech

    • 210 000 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyj...

  • Działka Grabie ul.

    Grabie

    • 155 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    |Sprzedam działkę budowlaną - Grabie, gm. Łapanów, powiat bocheński|Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejs...

  • Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki

    Jeziorzany

    • 225 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA / 9 ARA / PŁASKA / SPOKOJNA OKOLICA / JEZIORZANY / GMINA LISZKI / POWIAT KRAKOWSKI ✅ Dane techniczne: ❓ ✅ ✔ Działka: 9 arów budowlana ✔ Kszt...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 049 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Dąbrowa Szlachecka gm. Czernichów, Czernichów
    Działka budowlana Dąbrowa Szlachecka gm. Czernichów, Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 502 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym plane...