• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krzęcin

(1)
  • 1 / 2
    Działka budowlana przy lasku Wielkie Drogi/Zelczyna/Krzęcin

    Krzęcin

    • 299 000 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka dostępna przy lasku. Dojazd drogą powiatową. Wszystkie media znajdują się w drodze lub na działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Szybki dojazd do Skawiny - 7k...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2
    1 / 3
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2

    Facimiech

    • 150 000 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1395 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do prostokąt...

  • Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2
    1 / 6
    Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2

    Ochodza

    • 238 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęci...

  • Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !
    Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !

    Facimiech

    • 135 000 zł cena
    • 1 559 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka pow. 1559 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki zbliżony do ściętego prostokąta o ori...

  • Lokal ZELCZYNA ul. Szlachecka

    Zelczyna » ul. Szlachecka

    • 1 400 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzo...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie Drogi ul. Parkowa

    Wielkie Drogi » ul. Parkowa

    • 838 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    34arowa USŁUGOWA 7 km od Skawiny. Plan zagospodarowania dopuszcza handel detaliczny i hurtowy (w tym składy i magazyny), hotele, gastronomię, obiekty biurowe, konferencyjne i wy...

  • Działka Wielkie Drogi ul. Krakowska

    Wielkie Drogi » ul. Krakowska

    • 1 190 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    1 HEKTAR okolice Skawiny .Plan zagospodarowania o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Możliwa zabudowa wolnostojąca , bliźniacza z usługami. Plan MU: 55% powierzchni zabudowy...

  • Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • 1 / 3
    Działka Wielkie drogi, ul. Królewska

    Wielkie Drogi » ul. Królewska

    • 297 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni ok. 27 arów, położoną w miejscowości Wielkie Drogi w gminie Skawina. Około 10 arów posiada przeznaczenie budo...

  • Mieszkanie, 64 m², Skawina
    1 / 11
    Mieszkanie, 64 m², Skawina

    Borek Szlachecki

    • 605 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze, o powierzchni 64 m2, ze strychem do adaptacji...

  • Dom Grabie gm. Łapanów
    1 / 15
    Dom Grabie gm. Łapanów

    Grabie

    • 650 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 1 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Urokliwy dom w historycznym budynku podworskim - Grabie, powiat bocheński Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz według własnej wizji? Ta wyjątkowa oferta w miej...

  • Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina
    1 / 9
    Działka budowlana Wielkie Drogi gm. Skawina

    Wielkie Drogi

    • 155 720 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina . Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzi...

  • Działka budowlana Grabie gm. Skawina
    1 / 5
    Działka budowlana Grabie gm. Skawina

    Grabie

    • 195 000 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,1443 ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Działka znajduje się na płaskim terenie z ekspozycją południową i ma kształt pro...

  • Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny
    Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny

    Facimiech

    • 80 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-leśna . Miejscowość Facimiech koło Skawiny Idealna pod KRUS lub do innej adaptacji. Działka prostokątna w ok1/2 pow.zalesiona ,przez środek płynący strumyk . Idealni...

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2
    1 / 5
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2

    Facimiech

    • 210 000 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyj...