• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Borek Szlachecki

(1)
  • Mieszkanie, 64 m², Skawina
    1 / 11
    Mieszkanie, 64 m², Skawina

    Borek Szlachecki

    • 605 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze, o powierzchni 64 m2, ze strychem do adaptacji...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wołowice rynek pierwotny

    Wołowice

    • 1 040 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Jednorodzinny na Osiedlu Domy Na Polanie - Wołowice, Kraków okolice | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - renomowane biuro nieruchomości - z dumą prezentu...

  • Działka Dąbrowa Szlachecka ul. Czernichów

    Dąbrowa Szlachecka

    • 1 677 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA w pobliżu Czernichowa w miejscowości Dąbrowa Szlachecka . Działka płaska, w pobliżu las .Droga dojazdowa gminna asfaltowa. Nieruchomość objęta miejscowym p...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Wołowice

    • 889 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Dąbrowa Szlachecka

    • 769 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Ściejowice

    • 980 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 976 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Ściejowice

    • 950 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Ściejowice

    • 980 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Ściejowice

    • 950 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Wołowice

    • 839 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Jeziorzany

    • 690 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Dąbrowa Szlachecka

    • 739 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 090 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2
    1 / 3
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 1395m2

    Facimiech

    • 150 000 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1395 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do prostokąt...

  • Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2
    1 / 6
    Ochodza gm. Skawina - płaska działka 1390 m2

    Ochodza

    • 238 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka budowlana pow. 1390 m2( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w miejscowości Ochodza gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęci...

  • Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !
    Facimiech gm. Skawina - działka 1559m2 w cichym miejscu !

    Facimiech

    • 135 000 zł cena
    • 1 559 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska działka pow. 1559 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki zbliżony do ściętego prostokąta o ori...

  • Działka KOPANKA ul. Skawińska

    Kopanka » ul. Skawińska

    • 650 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    26 AROWA, szeroka , płaska , W KOPANCE KOŁO SKAWINY . Budowlana , objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwość zabudowy budynkami w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej...

  • 1 / 2
    Działka budowlana przy lasku Wielkie Drogi/Zelczyna/Krzęcin

    Krzęcin

    • 299 000 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka dostępna przy lasku. Dojazd drogą powiatową. Wszystkie media znajdują się w drodze lub na działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Szybki dojazd do Skawiny - 7k...

  • Działka Radziszów ul. Torowa

    Radziszów » ul. Torowa

    • 230 000 zł cena
    • 3 485 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości zaprasza do zakupu działki Rolno - Budowlanej w Miejscowości Radziszów na Ul. Torowej. Lokalizacja: Usytuowana w urokliwej miejscowości Radziszów, m...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 768 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 48arowa działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 6 DOMÓW . -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9...

  • Ściejowice gm. Liszki - działka budowlana 1223 m2
    1 / 7
    Ściejowice gm. Liszki - działka budowlana 1223 m2

    Ściejowice

    • 420 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    1 / 3
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 439 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .KWADRATOWA. -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9m, -intensywność zabudowy 0,01- 0,...

  • Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy
    1 / 5
    Sprzedam działkę widok Wołowice 7a z budynkiem do rozbudowy

    Wołowice

    • 245 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam budowlaną działkę w miejscowości Wołowice (od strony Dąbrowej) o powierzchni 7 arów. Do działki przylega pas zieleni o powierzchni 1ar, z możliwością odkupienia od Gminy (...

  • Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!
    1 / 8
    Działka budowlana Wołowice (Kraków)- NIŻSZA CENA!!!!

    Wołowice

    • 400 582 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1846 m2, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wołowice (gm. Czernichów, powiat krak...

  • Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków
    1 / 10
    Sprzedam dom Wołowice gm.Czernichów Kraków

    Wołowice

    • 840 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wykonany wg. projektu ARCHON+ " DOM W TURÓWKACH ". Nieruchomość położony 5 km od granicy Krakowa w Wołowicach gm. Czernichów. W pobliżu tereny rekreacyjn...

  • Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny
    Działka rolno-LEŚNA 50/50 FACIMIECH k/Skawiny

    Facimiech

    • 80 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno-leśna . Miejscowość Facimiech koło Skawiny Idealna pod KRUS lub do innej adaptacji. Działka prostokątna w ok1/2 pow.zalesiona ,przez środek płynący strumyk . Idealni...

  • Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2
    1 / 5
    Facimiech gm. Skawina - działka budowlana 954m2

    Facimiech

    • 210 000 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyj...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki

    Jeziorzany

    • 225 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA / 9 ARA / PŁASKA / SPOKOJNA OKOLICA / JEZIORZANY / GMINA LISZKI / POWIAT KRAKOWSKI ✅ Dane techniczne: ❓ ✅ ✔ Działka: 9 arów budowlana ✔ Kszt...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Wołowice

    • 1 049 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości