• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stryszów

(2)
  • Urokliwa działka niedaleko jeziora Mucharskiego
    1 / 11
    Urokliwa działka niedaleko jeziora Mucharskiego

    Stryszów

    • 259 000 zł cena
    • 3 421 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz urokliwego miejsca, które stanie się Twoim idealnym miejscem na Ziemi? Chcesz mieć na wyciagnięcie ręki góry, przyrodę, jezioro i las? Zobacz budowlaną działkę w spokojnej...

  • Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!

    Stryszów

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działka budowlana w Stryszowie, 14,06 arów Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 14,06 arów, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczen...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom drewniany do remontu na działce w Zakrzowie.

    Zakrzów

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena. Dom wolnostojący z drewna do remontu na działce 3780 m kw obsadzonej drzewami owocowymi jabłoniami w Zakrzowie gm. Łaziska pow. Opole Lubelskie .Dom:-powierzchnia użytko...

  • Działka Łękawica

    Łękawica

    • 219 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka 59 arów Łękawica k. Tarnowa | Możliwość podziału | Widokowa lokalizacja | Media w zasięgu Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 59 ar...

  • Działka Zakrzów

    Zakrzów

    • 189 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka 60 arów, Zakrzów, gm. Wojnicz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 60 arów, położoną w miejscowości Zakrzów, w gminie Wojnicz. Nieruchomość...

  • Działka nad Jeziorem Mucharskim

    Skawce

    • 650 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad Jeziorem Mucharskim – potencjał na przyszłość!Marzysz o własnym miejscu nad jeziorem, które możesz zagospodarować według własnych pomysłów? Ta działka w Skawcach to wyj...

  • Działka Jezioro Mucharskie
    1 / 6
    Działka Jezioro Mucharskie

    Skawce

    • 400 000 zł cena
    • 4 082 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dzialka budowlana 40 arów na przeciwko Stadionu LKS Spartak Skawce, niedaleko gminy Mucharz. Media na sąsiednich działkach, łącznie z możliwoscią doprowadzenia gazu. T...

  • Działka budowlana Zagórze gm. Babice
    1 / 7
    Działka budowlana Zagórze gm. Babice

    Zagórze

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 a. , zlokalizowana w gminie Babice, miejscowość Zagórze. Działka objęta Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania...

  • DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów
    1 / 3
    DZIAŁKA LEŚNA- 77 arów

    Łękawica

    • 40 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA LEŚNA W OKOLICY ZBIORNIKA SKRZYSZOWSKIEGO!! Do sprzedaży oferujmy  działkę leśną w miejscowości Łękawica w gminie  Tarnów. Powierzchnia 77 arów w jednym kawałku w kształ...

  • Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 13
    Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 95 000 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dąbrówka gmina Rzezawa Okolica to nowe domy jednorodzinne i las. Dobry dojazd do Brzeska łącznik autostrady to 7km. Co za tym idzie w 40 minut możesz być w Krakowie. Mam do zapr...

  • Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2
    1 / 9
    Działka bezpośrednio przy jeziorze, 1000m2

    Zakrzów

    • 500 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy malowniczym jeziorze w miejscowości Zakrzów, gmina Wojnicz. Działka o prostokątn...

  • Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 5
    Działka budowlana Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 84 000 zł cena
    • 2 077 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do Dąbrówki w Gminie Rzezawa. Płaska działka budowlana z dostępem do wszystkich mediów: prąd, woda, gaz, kanalizacja i światłowód. Dojazd drogą asfaltową. Przybliżone...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Dom Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Dom Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 380 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do Dąbrówki między Brzeskiem a Bochnią, to tylko 30 minut samochodem od Krakowa, wygodny dojazd do autostrady A4. Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym wybudowany w...

  • Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów
    1 / 15
    Działka budowlana Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 109 000 zł cena
    • 1 079 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŁĘKAWICY - ATRAKCYJNE MIEJSCE NA TWÓJ NOWY DOM Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie...

  • Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami
    1 / 16
    Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami

    Zagórze

    • 1 100 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania oferujemy urządzony dom z pięknie zadbanym ogrodem, dwoma tarasami, garażem - gotowy do zamieszkania. Dom budowany w latach'80 o powierzchni całkowitej 145,50m2...

  • Dom Łękawica gm. Stryszów
    Dom Łękawica gm. Stryszów

    Łękawica

    • 899 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. ZAGOSPODAROWANIE Około 88 arów dzi...

  • Dom Łękawica gm. Skrzyszów
    Dom Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających mi...