• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zawoja

(25)
  • Zawoja - widokowa działka 1351 m2 , prąd, las

    Zawoja

    • 245 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu widokowo zlokalizowaną działkę znajdującą się w urokliwym miejscu na terenie Zawoi na wysokości 700 m. n.p.m. Z terenu działki rozpościera się piękn...

  • Zawoja Przysłop-uzbrojona, widokowa działka 596 m2

    Zawoja

    • 129 000 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---------- REZERWACJA ----------Działka w Zawoi na Przysłopiu – idealne miejsce na Twój wymarzony dom lub inwestycję! Na sprzedaż widokowo położona działka budo...

  • Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja
    1 / 5
    Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja

    Zawoja

    • 300 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWOJA. Działka budowlana z widokiem na Babią Górę. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy jednorodzinnej. W skład całej powierzchni...

  • Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja
    1 / 5
    Działka budowlana ZAWOJA gm. Gm. Zawoja

    Zawoja

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAWOJA. Działka budowlana z widokiem na Babią Górę. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy jednorodzinnej. Otoczenie stanowią działk...

  • Działki sprzedam.
    1 / 9
    Działki sprzedam.

    Zawoja

    • 320 000 zł cena
    • 4 036 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki, 4 rolne, 1 budowlano rolną, na, której znajduje się domek nie na sprzedaż ( możliwość podziału działki ), ta działka z dojazdem, drogą asfaltową, uzbrojeniem, prą...

  • Zawoja | Urokliwy domek z widokiem na góry | Cisza

    Zawoja

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Zawoja – idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju oraz bliskości natury.Nieruchomość o powierz...

  • Zawoja-działka w górach, rekreacja, natura, rzeka!

    Zawoja

    • 175 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy teren składający się z dwóch działek położonych w miejscowości Zawoja, w gminie Zawoja ( powiat suski, województwo małopolskie ). Znajdują się one w otoczeniu...

  • Pensjonat w górach z lasem i prywatnym SPA
    1 / 16
    Pensjonat w górach z lasem i prywatnym SPA

    Zawoja

    • 1 360 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący +48 [tel] Zapraszam do niezwykłej nieruchomości położonej u stóp Babiej Góry – jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Ten trzykondygnacyjny d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana blisko lasu

    Zawoja

    • 930 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 3100 m2, w całości budowlaną. Działka posiada dojazd drogą asfaltową, a ostatni odcinek ok. 200 metrów prowadzi poprzez ustanowioną służebność...

  • Dom do wynajęcia w Zawoi – 180 m², górski klimat!
    1 / 16
    Dom do wynajęcia w Zawoi – 180 m², górski klimat!

    Zawoja

    • 3 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia w formule najmu długoterminowego przestronny, w pełni umeblowany dom położony w malowniczej i spokojnej części Zawoi. Oferta skierowana do rodziny z dziećmi lub bez,...

  • Działka inwestycyjna / 6 domów / Zawoja
    1 / 10
    Działka inwestycyjna / 6 domów / Zawoja

    Zawoja

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 465 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Działka inwestycyjna z widokiem na Babią Górę | Zawoja | 6 działek budowlanych + pozwolenie...

  • Trzy działki budowlane w Zawoi blisko centrum

    Zawoja

    • 166 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZawojaNa sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię 1143 m2. Według miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Zawoja I Dom w górach I Strumyk I Niższa cena!

    Zawoja

    • 540 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ------ Nowa, niższa cena - 540.000 PLN ------ Jeśli marzysz o miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury będą codziennością to oferta sprzedaży tego domu spełni Twoje...

  • Zawoja Wełcza atrakcyjna działka

    Zawoja

    • 475 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię ok. 3800 m2 z czego ok. 2900 m2 stanowi teren budowlany (oznaczenie MN1...

  • Dom Zawoja rynek pierwotny ul. Przysłop

    Zawoja » ul. Przysłop

    • 720 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wolnostoją...

  • 1 / 4
    Działka Zawoja

    Zawoja

    • 160 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    InPoint Property oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 474 m, położona w malowniczej miejscowości Zawoja Wełcza, powiat suski, województwo małopolskie. Działka g...

  • Działka z widokiem na Babią Górę!

    Zawoja

    • 470 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawoja – jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Beskidach. To właśnie tutaj, w spokojnej i zielonej okolicy, znajduje się działka z niezwykłym widokiem na Babią Górę. Powierzchnia...

  • Dom wysoko w górach, który może być Twój

    Zawoja

    • 590 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena! 590.000 złZapraszamy do kontaktu! Polecamy Państwu ofertę sprzedaży całorocznego budynku mieszkalnego znajdującego się w Zawoi w malowniczej okolicy na wido...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Zawoja

    • 620 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 3 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zawoja

    • 2 650 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 18 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości