działka na sprzedaż
8 sty 2021

Do sprzedaży działka budowlana w Lachowicach

woj. Małopolskie pow. suski gm. suski
Odświeżone 5 lat temu, Piątek, 8 styczeń 2021 14:43
135 000 zł 2 500 m2
135 000 zł 2 500 m2 54 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 500 m2
Cena za metr 54 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K16963613

Opis

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Lachowicach o pow. 25 arów. Działka ta znajduje się przy głównej drodze biegnącej przez miejscowość, zlokalizowana w atrakcyjnej części miejscowości blisko centrum wsi. W niedalekiej odległości szkoła, sklep, gimnazjum, przedszkole, przystanek autobusowy. Teren płaski, nie ogrodzony z dostępem do prądu ( na działce) i (woda na działce) w przyszłości będzie kanalizacja gminna . Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka posiada symbol 18 MNU1 tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. ATRAKCYJNA MIEJSCOWO I WIDOKOWO DZIAŁKA !!! ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ I ZAKUPU !!! SERDECZNIE POLECAMY !!! OFERTA GODNA UWAGI !!! Oferta na wyłączność !!! Cena 135 000 zł. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakupem tej nieruchomości. Osoba prowadząca: tel. Pokaż numer telefonu. Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Pośrednik odpowiedzialny - licencja nr: 19226
  • Data aktualizacji: 2021-06-30
  • ID ogłoszenia: K16963613
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Lachowice, cena: od 114 750 do 155 250 zł, powierzchnia: od 2125 do 2875 m2