• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
  • Sępólno Krajeńskie
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Działka z projektem 2 domów wolnostojących
    1 / 13
    Działka z projektem 2 domów wolnostojących

    Wadowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 187 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 21 arowa z projektem budowlanym na dwa budynki mieszkalne jednorodzinne z zaprojektowanymi miejscami postojowymi w spokojnej okolicy, blisko centrum Wadowic. Of...

  • Działka budowlana przy lasku / 21 arów / Wadowice
    1 / 4
    Działka budowlana przy lasku / 21 arów / Wadowice

    Wadowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 21 arów z drogą dojazdową przy lasku Wadowicach. Inwestycja posiada dostęp do drogi publicznej poprzez istniejący zjazd prowad...

  • Dom na sprzedaż Kryspinów ogórd taras garaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Kryspinów ogórd taras garaż

    Piekary

    • 1 469 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 12 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    On My Own Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 r. usytuowany w miejscowości Piekary gmina Liszki nieopodal Zalewu Kryspinów. Nieruchomość...

  • Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny
    1 / 16
    Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny

    Skawina

    • 122 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pizzeria na sprzedaż – Skawina, ul. A. Mickiewicza 8 Opis działalności: Na sprzedaż w pełni wyposażona pizzeria działająca w formie sp. z o.o., zlokalizowana w Skawinie przy ul. A...

  • Mieszkanie Myślenice, Juliusza Słowackiego
    Mieszkanie Myślenice, Juliusza Słowackiego

    Myślenice

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica Słowackiego to nowoczesna inwestycja od dewelopera Jania Construction położona w centrum Myślenic, zapewniająca wygodny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W pob...

  • Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń
    1 / 13
    Izdebnik ul. Dworska: 10 arów pod dom marzeń

    Izdebnik

    • 212 500 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA IZDEBNIK – 1 025 m² (10 ARÓW) GRUNT POD DOM JEDNORODZINNY – SPOKOJNA LOKALIZACJA BLISKO KRAKOWA NIEDROGA DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU ZIELENI – IDEALNA POD DOM...

  • Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przestrzeń z potencjałem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Skawina pod Krakowem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m² , położone na...

  • Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż

    Skawina

    • 545 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na parterze, o powierzchni 55 m2, w kameralnej inwestycji w miejscow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka
    Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka

    Skawina

    • 595 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy | centrum Skawiny | witryna | najemca Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76,45 m, położony w ścisłym centrum Skawiny ul. Korabnicka 10. Świetna lokalizacja d...

  • Unikalna okazja! Dom z duszą i 100-letnią historią

    Maków Podhalański

    • 699 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 3 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszej chwili wywołują emocje. Ten dom jest jednym z nich.Położony w samym sercu niewielkiego miasteczka, przy głównej drodze, od niemal 100 lat jest świadk...

  • Działka budowlana Mogilany, Chorowice
    Działka budowlana Mogilany, Chorowice

    Mogilany

    • 2 750 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 96arów z pozwoleniem na budowę . Wyjątkowy projekt w wyjątkowym miejscu . Pozwolenie dotyczy obiektu o powierzchni całkowitej 1238,96 m2 . Przewiduje 38 łóż...

  • Działka Kaszów gm. Liszki
    1 / 3
    Działka Kaszów gm. Liszki

    Kaszów

    • 2 800 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4642 m² (46,42 ara), położona w miejscowości Kaszów, gmina Liszki. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, co...

  • Dom Mogilany rynek pierwotny

    Mogilany

    • 910 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu pięknie położone domy w Mogilanach. Okolica to drzewa, las i inne domki jednorodzinne. Inwestycja to mini osiedle zamknięte składające się z 6 domów. Ogrzewanie z...

  • Działka budowlana Ponikiew gm. Wadowice
    1 / 6
    Działka budowlana Ponikiew gm. Wadowice

    Ponikiew

    • 142 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w drugiej linii zabudowy we wsi Ponikiew. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek i łącznie tworzy powierzchnię 17 arów. Dojazd do nieruchomo...

  • Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów
    1 / 3
    Działka budowlana Kłokoczyn gm. Czernichów

    Kłokoczyn

    • 388 000 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKI BUDOWLANE 30,58 AR - KŁOKOCZYN, GM.CZERNICHÓW Do sprzedaży nieruchomość składająca się z 3 sąsiadujących bezpośrednio ze sobą działek, o łącznej pow. 3058...

  • Działka Grabie ul.

    Grabie

    • 155 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    |Sprzedam działkę budowlaną - Grabie, gm. Łapanów, powiat bocheński|Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w spokojnej i malowniczej miejs...

  • Dom Spytkowice
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 329 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni netto 140 mkw położony w Spytkowicach, powiat wadowicki. Powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 82 mkw, składają się na...

  • Działka rolna 0,64, Jastrzębia
    1 / 12
    Działka rolna 0,64, Jastrzębia

    Jastrzębia

    • 70 150 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Tere...

  • Inwestycja w centrum
    1 / 16
    Inwestycja w centrum

    Wadowice

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej – zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce, w...

  • 1 / 3
    Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 71-73m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...