• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Działka pod domek rekreacyjny
    1 / 6
    Działka pod domek rekreacyjny

    Krzeszów

    • 95 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Krzeszowie ( powiat suski, woj. małopolskie ) – Twoje miejsce na własny domek letniskowy. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość n...

  • Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim
    1 / 15
    Działka rekreacyjna z domkiem holenderskim

    Jaroszowice

    • 110 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Więcej zdjęć w linku pod opisem* Odstąpię prawo do użytkowania działki rekreacyjnej w miejscowości Jaroszowice za Wadowicami w kierunku zbiornika Mucharskiego. Działka o powierzch...

  • Dom do remontu w Spytkowicach
    1 / 14
    Dom do remontu w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 259 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzeda...

  • Dom Zawadka gm. Wadowice, Cynamonowa
    Dom Zawadka gm. Wadowice, Cynamonowa

    Zawadka

    • 1 249 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. Dom wybudowany z Pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem 20 cm, dachówka ceramiczna, dach ocieplony wełną. rolety w oknach....

  • Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina
    1 / 15
    Dom Marcyporęba gm. Brzeźnica, św. Marcina

    Marcyporęba

    • 990 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Marcyporęba - Brzeźnica. Prezentowany dom jest gotowy do z...

  • Działka budowlana Krzeszów gm. Stryszawa
    1 / 13
    Działka budowlana Krzeszów gm. Stryszawa

    Krzeszów

    • 190 000 zł cena
    • 1 596 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana o pow. 1596 m2 Krzeszów, gm. Stryszawa. Widokowa działka położona w malowniczym Krzeszowie w okolicy Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. To idealne...

  • Dom Mogilany, Jaśminowa
    Dom Mogilany, Jaśminowa

    Mogilany

    • 779 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów ! Na sprzedaż dom woln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wadowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wadowice

    Wadowice

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Mieszkanie pr...

  • Dom do remontu lub usunięcia na pięknej działce
    Dom do remontu lub usunięcia na pięknej działce

    Sułkowice

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży dom położony w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułkowice gm. Andrychów niedaleko granicy z Andrychowem. Dział...

  • Lokal użytkowy Wadowice
    Lokal użytkowy Wadowice

    Wadowice

    • 7 500 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy wadowickim rynku. Lokal położony jest na parterze kamienicy z wejściem bezpośrednio z pl. Jana Pawła II. Powierzchnia lokalu wynosi 134,...

  • Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie 57 m2 z balkonem – Wadowice

    Wadowice

    • 443 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Twoja nowa przestrzeń w sercu Wadowic – komfort, słońce i idealne piętro! Wyobraź sobie poranną kawę w słonecznym salonie jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Wadowicach....

  • Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym
    1 / 16
    Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym

    Skawina

    • 1 249 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |R| Property przedstawia Państwu na sprzedaż urokliwą kamienicę o powierzchni 120 m² z lokalem usługowym o powierzchni 30 m², położoną w samym centrum Skawiny. Idealna propozycja d...

  • Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar
    1 / 16
    Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar

    Krzywaczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy...

  • Dom Łękawica gm. Stryszów
    Dom Łękawica gm. Stryszów

    Łękawica

    • 899 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. ZAGOSPODAROWANIE Około 88 arów dzi...

  • Dom Rączna rynek pierwotny ul. Szkolna

    Rączna » ul. Szkolna

    • 799 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,25 m² z prywatnym ogródkiem (65,29 m²), położony w zielonej i spokojnej części m...

  • Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki
    1 / 15
    Działka budowlana Jeziorzany gm. Liszki

    Jeziorzany

    • 225 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA / 9 ARA / PŁASKA / SPOKOJNA OKOLICA / JEZIORZANY / GMINA LISZKI / POWIAT KRAKOWSKI ✅ Dane techniczne: ❓ ✅ ✔ Działka: 9 arów budowlana ✔ Kszt...

  • 1 / 2
    Działka budowlana 800 m² – Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 145 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 800 m², położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujący...

  • 1 / 3
    Działka rolna - Kossowa | płaska

    Kossowa » ul. Słoneczna

    • 65 000 zł cena
    • 4 312 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4312 m², położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kossowa (powiat Powiat Wadowicki).Możliwość zakupu dwóch lub trzech sąsiadujących dzia...

  • Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce
    1 / 7
    Działka komercyjno usługowa 79,29ar przy Biedronce

    Biertowice

    • 1 999 000 zł cena
    • 7 929 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYJĄTKOWA OFERTA INWESTYCYJNA – TYLKO U NAS! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 7929 m², położoną w strategicznej lokalizacji – tuż p...