• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • 1 / 3
    Działka Wielkie drogi, ul. Królewska

    Wielkie Drogi » ul. Królewska

    • 297 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni ok. 27 arów, położoną w miejscowości Wielkie Drogi w gminie Skawina. Około 10 arów posiada przeznaczenie budo...

  • Dwie działki budowlane blisko lasu, spokój i cisza

    Sucha Beskidzka

    • 374 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie widokowe działki w Suchej BeskidzkiejNa sprzedaż oferujemy Państwu pięknie zlokalizowane dwie działki znajdujące się w urokliwym miejscu na terenie Suchej Beskidzkiej. Z ter...

  • NOWOŚĆ!!! Na sprzedaż trzy działki rolne! TANIO!!!

    Maków Podhalański

    • 28 000 zł cena
    • 911 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    TANIO!!!Atrakcyjna oferta sprzedaży trzech działek rolnych w Makowie Podhalańskim!Mamy dla Ciebie świetną propozycję - trzy działki o łącznej powierzchni ok. 64 arów, położone w...

  • Działka Budowlana. Sprzedaż bez pośrednika
    1 / 6
    Działka Budowlana. Sprzedaż bez pośrednika

    Sucha Beskidzka

    • 265 000 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będzie krótko i na temat. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1727m² położona w Suchej Beskidzkiej pomiędzy posesją #12 i #14 przy ulicy Turystycznej. Jest to optymalna lok...

  • Myślenice (32-400) Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia
    1 / 3
    Myślenice (32-400) Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia

    Myślenice

    • 123 456 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    1.Hala produkcyjno- magazynowa do wynajęcia w Myślenicach tuż przy zjeździe z S7/Zakopianki. Hala 1200 m2, wysokość 5,5m. Wewnątrz hali suwnica o nośności 5 ton. Hala posiada 3 bra...

  • Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska
    1 / 9
    Działka usługowa Skawina Korabniki, Krakowska

    Skawina

    • 1 950 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Ponad 40 arowa z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU Handlowo - Logistyczno-Biurowego o pow 3000m2 Dojazd tir . Na działce prąd , w sąsiedztwie znajdują się sieci: - wodociąg...

  • Działka marzeń z widokiem na Tatry
    1 / 8
    Działka marzeń z widokiem na Tatry

    Zawadka

    • 840 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość, którą wcześniej skutecznie sprzedałam wraca do mojej oferty na prośbę nowych obecnych właścicieli z nowymi możliwościami inwestycyjnymi. Wyjątkowa działka o powierzch...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 84 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem a t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 58 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię
    1 / 8
    Sprzedam działkę 63,6a w Kossowej lub zamienię

    Kossowa

    • 143 000 zł cena
    • 6 360 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kossowa o powierzchni 63,6a, na którą składa się 8a działki budowlanej, 40,2 a działki rolnej zalesionej i 15,4 a działki leśnej. Atrakcyjna działk...

  • Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu
    1 / 16
    Dom mieszkalno-usługowy do generalnego remontu

    Brzeźnica

    • 375 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 233 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MARTA ZAJDA-CZUBCZYŃSKA Agent prowadzący [tel] Dom do generalnego remontu z lat 1960-1965, o powierzchni 168 m2, położony na działce o nr 19/30 o powierzchni 8,46 ara w miejscowoś...

  • Działka Jezioro Mucharskie
    1 / 6
    Działka Jezioro Mucharskie

    Skawce

    • 400 000 zł cena
    • 4 082 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dzialka budowlana 40 arów na przeciwko Stadionu LKS Spartak Skawce, niedaleko gminy Mucharz. Media na sąsiednich działkach, łącznie z możliwoscią doprowadzenia gazu. T...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Leńcze

    • 440 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leńcze, 40arów, wszystkie media w obrębie działki czyli woda, prąd i gaz. Dojazd bezpośrednio z drogi gminnej. Jeśli ktoś będzie za...

  • Widokowa działka rolna w Zawadce k/Tymbarku
    1 / 6
    Widokowa działka rolna w Zawadce k/Tymbarku

    Zawadka

    • 47 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka rolna o powierzchni 31 ary położona w malowniczej okolicy, tuż przy lesie. Usytuowana na lekkim wzgórzu oferuje zachwycające panoramiczne wi...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 63 074 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Działka budowlana z mediami Chocznia
    1 / 16
    Działka budowlana z mediami Chocznia

    Chocznia

    • 81 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż działka o numerze 5961/4 o powierzchni 962 m2, zlokalizowana w miejscowości Chocznia (Wadowice), województwo małopolskie, prz...

  • Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa
    1 / 10
    Działka budowlana 70ar media, droga asfaltowa

    Marcyporęba

    • 420 000 zł cena
    • 7 049 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 7049 m² MPZP – 8MU.15 | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI MARCYPORĘBA | DUŻY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY PRZESTRZEŃ | SPOKÓJ | MOŻLIWOŚCI PODZIAŁU Na sprzedaż wyjątko...

  • Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...