• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Działka budowlana Podłęże gm. Niepołomice
    1 / 11
    Działka budowlana Podłęże gm. Niepołomice

    Podłęże

    • 590 000 zł cena
    • 2 413 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA CENOWA! Działka inwestycyjna/budowlana w Podłężu idealna pod dom lub zabudowę bliźniaczą! Szukasz miejsca na wymarzony dom blisko Krakowa? A może myślisz o sprawdzonej inwes...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi
    1 / 16
    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Jastrzębi

    Jastrzębia

    • 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią....

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 87 300 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Piękna działka z widokiem na Babią Górę
    1 / 6
    Piękna działka z widokiem na Babią Górę

    Krzeszów

    • 290 000 zł cena
    • 10 146 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położona na południowym s...

  • DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ
    1 / 6
    DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA BABIĄ GÓRĘ

    Krzeszów

    • 155 000 zł cena
    • 7 155 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych na południowym...

  • Działka rolna w Krzeszowie
    1 / 7
    Działka rolna w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 47 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych w malowniczej m...

  • Działka rolna w Krzeszowie
    1 / 6
    Działka rolna w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 26 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Widokowa działka na stoku wzgórza Gronik
    1 / 6
    Widokowa działka na stoku wzgórza Gronik

    Krzeszów

    • 144 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na południowym stoku wzgórza Gronik z przepiękny...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    1 / 3
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 439 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .KWADRATOWA. -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9m, -intensywność zabudowy 0,01- 0,...

  • Ściejowice gm. Liszki - działka budowlana 1223 m2
    1 / 7
    Ściejowice gm. Liszki - działka budowlana 1223 m2

    Ściejowice

    • 420 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,1223 ha, położona w miejscowości Ściejowice gm. Liszki. Kształt nieruchomości zbliżony jest do...

  • Dom Włosań rynek pierwotny

    Włosań

    • 1 275 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój Dom pod Krakowem: Nowoczesność, Oszczędność i Spokój w Stanie Deweloperskim Nagłówek wprowadzający: Marzysz o własnym, energooszczędnym domu, w...

  • Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska
    Działka budowlana Wołowice gm. Czernichów, Nadwiślańska

    Wołowice

    • 768 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 48arowa działka przeznaczona w planie zagospodarowania MN zabudowa jednorodzinna .MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA 6 DOMÓW . -50% powierzchni biologicznie czynnej , -nowa zabudowa do 9...

  • Dom Mogilany, Górska
    1 / 10
    Dom Mogilany, Górska

    Mogilany

    • 1 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wykończony , wyposażony na widokowej , południowej działce ( Tatry i Babia Góra) , blisko lasu Powierzchnia około 140m2 Na parterze : wiatrołap , aneks kuchenny otwarty na sa...

  • Tanio! Działki w spokojnej okolicy, las, góry

    Sucha Beskidzka

    • 170 000 zł cena
    • 2 186 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sucha BeskidzkaNa sprzedaż oferujemy działkę znajdującą się w spokojnym miejscu na terenie Suchej Beskidzkiej. Działka ta sąsiaduje z lasem co daje możliwość zamieszkania w ciszy i...

  • Drewniany dom z duszą, który czeka na Ciebie

    Sucha Beskidzka

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna okazja! Około 100-letni drewniany dom z duszą w sercu Suchej Beskidzkiej – Twoje miejsce na nowy rozdział życia!Marzysz o domu, który opowiada swoją własną niepowtarzalną...

  • Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.
    1 / 9
    Sprzedam działkę - Włosań, gm. Mogilany.

    Włosań

    • 888 000 zł cena
    • 29 600 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na „budowlany”; - różne możliwości wykorzystania t...

  • Mogilany, Garaż, Duża DziaŁka
    1 / 16
    Mogilany, Garaż, Duża DziaŁka

    Mogilany

    • 1 479 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mogilany - Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin Marzysz o przestronnym domu z dużą działką, który spełni oczekiwania nawet najbardzi...

  • Działka Jaśkowice

    Jaśkowice

    • 141 075 zł cena
    • 1 045 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka Budowlana w Jaśkowicach koło Skawiny - Idealna na Dom i Inwestycję Cena: 141 075 zł Biuro Nieruchomości Waweldom prezentuje wyjątkową działkę budowl...

  • Budzów - dom na widokowej działce

    Budzów

    • 499 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 2 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga!!!NOWA NIŻSZA CENA!BYŁO 550.000 PLN - JEST 499.000 PLNNa sprzedaż dom w Budzowie (powiat suski) – idealna okazja dla miłośników własnej aranżacji i pięknych widoków!Budzów to...

  • Działka budowlana - góry, las i spokój! Polecamy!

    Tarnawa Dolna

    • 159 000 zł cena
    • 2 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena - 159.000 PLNPrezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni łącznej 2105 m², zlokalizowanej w miejscowości Tarnawa Dolna, w powiecie...