• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kalwarią Zebrzydowską

(518)
  • Działka Skawina ul. Tyniecka

    Skawina » ul. Tyniecka

    • 709 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 473 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    15 arowa pod bliźniaki lub wolnostojące Przy spokojnej , wewnętrznej ulicy . Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostoją...

  • Działka Wysoka ul. Dział

    Wysoka » ul. Dział

    • 220 000 zł cena
    • 24 069 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomoś...

  • Dom gotowy do zamieszkania - 140m2, las, góry!

    Sucha Beskidzka

    • 790 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena!Poprzednia cena - 960.000 PLNObecna cena - 790.000 PLNPolecamy!!!Marzysz o własnym domu w pięknej, zielonej okolicy, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jedn...

  • Dom Grzechynia

    Grzechynia

    • 1 450 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Wyjątkowy k...

  • Działka Radziszów ul. Torowa

    Radziszów » ul. Torowa

    • 230 000 zł cena
    • 3 485 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Biuro Kukla Nieruchomości zaprasza do zakupu działki Rolno - Budowlanej w Miejscowości Radziszów na Ul. Torowej. Lokalizacja: Usytuowana w urokliwej miejscowości Radziszów, m...

  • Działka Kojszówka

    Kojszówka

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów w malowniczej miejscowości Kojszówka położonej pomiędzy Makowem Podhalańskim a...

  • 1 / 2
    Syndyk sprzeda lokal niemieszkalny

    Sucha Beskidzka

    • 172 570 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 649 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności lokalu niemieszkalnego numer 1, stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej wynoszącej 266...

  • Widokowa działka w Krzeszowie
    1 / 7
    Widokowa działka w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 120 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położonych w malowniczej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Mogilany ul. Słowiańska

    Mogilany » ul. Słowiańska

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w pobliżu Krakowa o pow 59m2 - 3 pokoje -2 miejsca postojowe- 2 balkony , - piwnica -niskie koszty utrzymania Mieszkanie na 2 piętrze w niskim, nowoczesnym...

  • 1 / 2
    Działka budowlana przy lasku Wielkie Drogi/Zelczyna/Krzęcin

    Krzęcin

    • 299 000 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka dostępna przy lasku. Dojazd drogą powiatową. Wszystkie media znajdują się w drodze lub na działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Szybki dojazd do Skawiny - 7k...

  • ok. Liszek, za domem las, 0% prowizji,

    Przeginia Duchowna

    • 860 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom zlokalizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych około 15 km od Krakowa.Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci p...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włosań

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działki rolne, leśne i do zalesienia - duży wybór!

    Sucha Beskidzka

    • 220 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nowa, niższa cena!Teraz - 220.000 zł!Sucha BeskidzkaNa sprzedaż posiadamy grunty rolne, częściowo leśne oraz grunty przeznaczone do zalesienia o łącznej powierzchni ok. 1,77 ha.Zna...

  • Działki leśne o powierzchni 2,18 ha

    Sucha Beskidzka

    • 170 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż posiadamy działki leśne o łącznej powierzchni ok. 2,18 ha znajdujące się w Suchej Beskidzkiej - Błądzonka. Działki posiadają numery:2615 - pow. ok. 9500 m22598 - pow. o...

  • Dom przy lesie z pięknym widokiem na góry

    Sucha Beskidzka

    • 1 150 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 5 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa cena - 1.150.000 PLN --- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! --- Prezentujemy Państwu na sprzedaż znajdujący się w Suchej Beskidzkiej bud...

  • Dom w pobliżu Jeziora Mucharskiego

    Śleszowice

    • 399 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie przegap takiej OKAZJI !!!HIT cenowy - dom z dużą działką budowlaną, dużą stodołą i garażem na dwa auta oraz dojazdem z dwóch stron!!!Śleszowice k/ Suchej BeskidzkiejOferujemy P...

  • Lgota - działka budowlana - słoneczna i widokowa

    Lgota

    • 175 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. ok. 1900 m2, położoną w miejscowości Lgota ( gmina Tomice, pow. wadowicki ). Miejsce położenia działki jest widok...

  • Dom do sprzedania
    Dom do sprzedania

    Frydrychowice

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni 150 m2 2006 rok stan do zamieszkania poddaszu użytkowym na działce około 19 arów ogrzewanie gazowe szambo ekologiczne więcej informacji na numer telefonu...

  • Działki rolne - Lgota k./Wadowic

    Lgota

    • 69 000 zł cena
    • 6 965 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży działki rolne o łącznej pow. 6965 m2, znajdujące się w spokojnym miejscu w miejscowości Lgota ( pow. wadowicki ). Działki mają kształt nieregularny - zbl...

  • 1 / 4
    Grunt z WZ Babica

    Babica

    • 330 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Babica w powiecie strzyżowskimGrunt z WZ pod zabudowę jednorodzin...